30 TL'ye Forza 4 mü 5 mi?

kılıç366

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce Game Pass'e 30TL verip Forza Horizon 5 mi oynamak daha mantıklı, yoksa 30TL'ye Steam'den Forza Horizon 4 almak mı daha mantıklı?

Online oyunlar için Game Pass bana mantıklı gelmiyor.

FH 5 seversen her ay 30-30-30 verince normal fiyatını aşıcak. Cross save olmadığı için bir gün steam üzerinden alırsan sıfırdan başlıyorsun.

Online oyunlar için Game Pass bana mantıklı gelmiyor.

FH 5 seversen her ay 30-30-30 verince normal fiyatını aşacak. Cross Save olmadığı için bir gün Steam üzerinden alırsan sıfırdan başlıyorsun.

Daha önceden Game Pass üzerinden FH5 oynamıştım bayağı da kasılmıştım tekrar aynı Xbox hesabı üzerinden oynasam arabalarım gider mi?

Daha önceden Game Pass üzerinden FH5 oynamıştım bayağı da kasılmıştım tekrar aynı Xbox hesabı üzerinden oynasam arabalarım gider mi?
Aynı Xbox hesabı üzerinden girersen sıkıntı yok. Steam üzerinden alırsan sıfırdan başlıyorsun. Ben FH4 Game Pass üzerinden oynadım fakat Steam, çıkışında çok ucuz olduğu için alıp gireyim dedim sıfırdan başlattı her şeyi en baştan yapmam gerekti.

Aynı Xbox hesabı üzerinden girersen sıkıntı yok. Steam üzerinden alırsan sıfırdan başlıyorsun. Ben FH4 Game Pass üzerinden oynadım fakat Steam, çıkışında çok ucuz olduğu için alıp gireyim dedim sıfırdan başlattı her şeyi en baştan yapmam gerekti.

O zaman Steam'den FH 4 alırsam daha mantıklı sanki? Game Pass'dan hiç FH 4 oynamadım.

Dediğim gibi uzun süre oynamayı düşünüyorsan FH 5`i, bir süre sonra Game pass, oyunun fiyatını geçicek. Aylık gelirin varsa ya da her ay 30₺ vermek seni sıkıntıya sokmuyorsa FH 5`i oynayabilirsin ama tam tersi oluyorsa FH 4 çok daha mantıklı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı