30 TL'ye Satılan Win 10 Pro Keyleri Doğru mu?

Doğrudur, alınıp kullanılabilir. Fakat bildiğim kadarıyla bu lisans kodları direk anakartınıza işleniyor ve daha sonra bir başka bilgisayarda kullanma şansınız olmuyor. Şirketler bu kodları toplu aldığı için arta kalanlar bu şekilde ucuza satılabiliyorlar. GittiGidiyor gibi sitelerde bu kodlar satılıyor oralardan bir nebze daha güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Anakarta değil diske diye biliyorum ben. Ama doğru lisans sadece 1 kere kullanılabilir.

Crackli Windows kulllanıyorum fakat lisans almak istiyorum. İnternette Key ile 30 TL'ye satıldığını gördüm fakat güvenemedim. Güvenli bir site önerir misiniz?

Bence Windows 7 lisansı al daha uyguna sonra Windows 7'den 10 geçiş kampayısına gir,
Windows 7'si olanlara ücretsiz Windows 10 lisansı veriyorlar hala var mı bilmiyorum.

Güvenilir ve orijinal.
800 liralık şey nasıl 49 liraya bu kadar güvenli oluyor? Bana sorarsanız alacaksanız düzgünü alınmalı ben 1000 tl ye almıştım 35 lira 40 lira uğraşmayın. Sağlama alın ki kafanız rahat olsun.

Bu biraz şans işi. Ben mesela 3.90'a aldım, 6 ay oldu hala kullanıyorum.
Zaten o anahtarlar süreli değil ki dostum? Bir kere aktif olduysa ömür boyu seninle kalır ancak aldığın anahtar OEM key ise bilgisayarına format attıktan sonra aynı anahtar tekrar işe yaramayacaktır çünkü bu anahtarlar tek kullanımlıktır ve anakarta yazılmazlar. Kutulu lisanslar istediğin zaman kullanılabilir ancak fiyatları çok uçuk 1000TL gibi. Her format attığında OEM key alsan bile ucuza gelir.

800 liralık şey nasıl 49 liraya bu kadar güvenli oluyor? Bana sorarsanız alacaksanız düzgünü alınmalı ben 1000 tl ye almıştım 35 lira 40 lira uğraşmayın. Sağlama alın ki kafanız rahat olsun.
Kardeşim 1000TL lik olanlar kutulu olanlar. İçinde kurulum rehberi, Windows yüklü flaş bellek ve ömür boyu kullanabileceğin ürün anahtarı mevcut. Bu ucuzlar tek kullanımlık. Ayrıca şirketlerden arta kalanlar olduğu için ucuz. Ön yargın varsa alabilirsin 1000 lira vermeye ne gerek var?

Zaten o anahtarlar süreli değil ki dostum? Bir kere aktif olduysa ömür boyu seninle kalır ancak aldığın anahtar OEM key ise bilgisayarına format attıktan sonra aynı anahtar tekrar işe yaramayacaktır çünkü bu anahtarlar tek kullanımlıktır ve anakarta yazılmazlar. Kutulu lisanslar istediğin zaman kullanılabilir ancak fiyatları çok uçuk 1000TL gibi. Her format attığında OEM key alsan bile ucuza gelir.
Hayır benimki OEM key değil, MAK key. Ayrıca OEM keyler anakarta yazılır. Yanlışınız var.

Kardeşim 1000TL'lik olanlar kutulu olanlar. İçinde kurulum rehberi, Windows yüklü flash bellek ve ömür boyu kullanabileceğin ürün anahtarı mevcut. Bu ucuzlar tek kullanımlık. Ayrıca şirketlerden arta kalanlar olduğu için ucuz. Ön yargın varsa alabilirsin 1000 lira vermeye ne gerek var?

Ön yargı değil aslında benimki sadece onlar bana biraz merdivenaltı geliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı