30 TL'ye Steam'den oyun önerisi

efeekaya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Steam'de 30 TL'ye oyun arıyorum. Bu aralar Stardew Valley sardı onu oynuyorum. Bazen de oynamalık başka oyun arıyorum. Bir de bu aralar biraz indirim oluyor. Ne önerirsiniz?

Hikayeli olsa daha iyi olur.

Şu anda 30TL Halo Master chief (yanlış yazmış olabilirim) Edition var ve FPS seviyorsan parasını çok fazla hak eder.
İndirimde mi şu an bilmiyorum ama indirim zamanı olunca GTA IV iki DLC'li hali 32TL.
Brutal Legend şu an 12TL metal müzik ve mizahi oyun seviyorsan kaçırma.

Hocam o ek paket gibi duruyordu. Bir tuhafıma gitti çünkü mağaza sayfasında zaten indirimsiz 39 TL versiyonunu vardı. Bu arada oyun çok mu zor ?
Hayır bildiğiniz oyun. 39 TL'lik versiyonu normal Dark Souls 2'ye sahip olanlar için bir upgrade. Evet oyun zor ama alıştığınız zaman çok zevkli gelecektir.

Katana Zero alabilirsin bu yıl ücretsiz DLC geliyormuş. İndirimleri beklemek istersen Witcher serisi ya da Hitman: Absolution olabilir.

Şu anda 30TL Halo Master chief (yanlış yazmış olabilirim) Edition var ve FPS seviyorsan parasını çok fazla hak eder.
İndirimde mi şu an bilmiyorum ama indirim zamanı olunca GTA IV iki DLC'li hali 32TL.
Brutal Legend şu an 12TL metal müzik ve mizahi oyun seviyorsan kaçırma.
GTA 4 sevmiyorum. Brutal Legend ilgimi çekmiyor.
FPS severim ama Halo belki olabilir. Başka öneriniz var mı?

Katana Zero alabilirsin bu yıl ücretsiz DLC geliyormuş. İndirimleri beklemek istersen Witcher serisi ya da Hitman: Absolution olabilir.
Saydıklarınızın hepsi var. Oynadım. Başka öneriniz var mı?
Hocam Sea of Thieves ve Ori iki oyunluk colection da 30 lira.
Ori'ler var. SoT için arkadaş yok o yüzden tek başına pek eğlencesi olduğunu düşünmüyorum. Başka öneriniz var mı?
Gears 5 bu oyunada bakabilirsin.
Hocam Dark Souls için TR yama var mı? Gears 5 ve Dark Souls arasından DK2 tercih ederim gibi duruyor.[/QUOTE]

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı