30 TL'ye Watch Dogs 2 alınır mı?

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun çok güzel bir indirime girmiş, fikirlerinizi almak istedim. Birde hikayesinin ilk oyunla bağlantısı var mı? Malesef onu sistemim kötü olduğu için oynayamadım. Sistemi yükselttim ama artık onu oynama hevesim kaçtı. :D Bu arada site uplay key veriyor.

sdgg.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi site üzerinden alacaksınız? Böyle bir indirime girmesi beni şüphelendirmedi değil açıkçası. Ayrıca sisteminizde çift çekirdekli bir işlemci var ise almayın derim. Açılmıyorlar çünkü çift çekirdekli işlemcilerde.

Bu oyunu belli bir süre sonra bedava dağıtmaya başlıyorlar, ben ilkini çok ucuza almıştım ama 1-2 saat anca oynadım. Almak istiyorsan alınır, 30 TL sonuçta.

Ucuz olmasnın sebebi Uplay key olması Uplayde indirime girince bu fiyat bandına iniyor.

1. oyunu çok vasattı her anlamda. 2. oyunu yine oynanış anlamında daha çok çeşitlilik sunuyor ve özgün. Hikaye anlamında ise gerçekten vasatın altı, hikaye beklentinin varsa kesinlikle almamınızı öneririm. Kısacası oynayış anlamında çeşitlilik istiyorsanız tercih edilebilir bir ürün.

1 ile 2 arasında hikaye bağlantısı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı