₺300 2 adet 120mm fan tavsiyesi

Grkn00

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. 2 adet 120mm PWM özellikli fan almak istiyorum bütçe olarak 300 TL çıkabilirim tavsiyelerinize açığım. Teşekkür ederim.

Arctic P120 hakkında bir fikrini var mı peki ?

P120'nin en büyük avantajı çok yüksek RPM'e çıkılmak istendiğinde ortaya çıkıyor. P12 şu anda işlemci fanıma takılı 1800 RPM'de bile rahatsız edici sesi yok diyebilirim. Fiyatları yakınsa P120 alabilirsin.

P120'nin en büyük avantajı çok yüksek RPM'e çıkılmak istendiğinde ortaya çıkıyor. P12 şu anda işlemci fanıma takılı 1800 RPM'de bile rahatsız edici sesi yok diyebilirim. Fiyatları yakınsa P120 alabilirsin.
P120 modelini bütünlük açısından sormuştum ben de. Arctic Eports Duo fanlarımla aynı renk olur en azından. Dediğiniz gibi yüksek devirlere çıkabiliyorsa işime gelir yaz aylarında. Teşekkür ederim tavsiyeniz ve fikirleriniz için.

Belirtmeyi unutmuşum kasa için kullanacağım. Kasanın önünde kullandığım fanlar 3 pinli eski tip tam devirde dönen fanlar. Onların yerine takacağım sessizlik maksadıyla.
3 pinse hız kontrolü yapılıyor olması lazım. Anakartın programıyla veya BIOS'tan. Bendekilerde de 3 pin var. İstediğim gibi ayarlayabiliyorum.

3 pinse hız kontrolü yapılıyor olması lazım. Anakartın programıyla veya BIOS'tan. Bendekilerde de 3 pin var. İstediğim gibi ayarlayabiliyorum.
Evet onla ilgili ben de araştırma yaptım da sağlıklı bir kontrol olmuyor. RGB fan bide benimkiler. Voltajı düşürünce fan hep duruyor bazen RGB yanıp sönüyor. Pek sağlıklı olmadı yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı