300-350 TL arası fare önerisi

Bütçe
300-350

Begstone

Decapat
Daha fazla  
300 ila 350 TL arası bir oyun faresi istiyorum. Sensörü güzel olmalı refleks attığım zaman takılmayacak şekilde bu kadar.

Tutuş şekliniz nasıl? Elinizin uzunluğunu da söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210622_213008_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_20210622_213008_com.google.android.youtube.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 55
Tutuş şekliniz nasıl? Elinizin uzunluğunu da söylerseniz sevinirim.

Fıngertıp ve claw arasında değişiyor elimin boyuna gelecek olursak bir smg X7 Pro tam oturmuyor ama onun biraz küçüğü tam oturur.
Şunu öneririm.

Rampage SMX-G38 claw USB RGB LED'li Gaming oyuncu mouse 300,00 TL yerine 178,99 TL.

Rampage'ye karşı anlam veremediğim güvensizliğim var. :/

Viper Mini veya Rival 3 alınabilir. Elim 20 cm Claw'ım ve bu dediğim iki mouseta elime tam geliyor. Mouseları denemenizi öneririm. Viper Mini skatez ve kablo konusunda daha iyidir. Rival 3 Wireless 350TL'ye düştü şuanda indirimde. 350TL'ye alınabilir diye düşünüyorum.

Viper Mini veya Rival 3 alınabilir. Elim 20 cm Claw'ım ve bu dediğim iki mouseta elime tam geliyor. Mouseları denemenizi öneririm. Viper Mini skatez ve kablo konusunda daha iyidir. Rival 3 Wireless 350TL'ye düştü şu anda indirimde. 350TL'ye alınabilir diye düşünüyorum.

Hepsiburada'da indirim var zaten 300 TL'ye geliyor teşekkürler yardımın için.

Viper Mini veya Rival 3 alınabilir. Elim 20 cm Claw'ım ve bu dediğim iki mouseta elime tam geliyor. Mouseları denemenizi öneririm. Viper Mini skatez ve kablo konusunda daha iyidir. Rival 3 Wireless 350TL'ye düştü şu anda indirimde. 350TL'ye alınabilir diye düşünüyorum.

Ya hocam bir şey soracağım ben Rival 3 Wireless almayı düşündüm fakat ilk kablosuz farem olacak ve pile para da vermek istemiyorum kablolu olanını alayım dedim kimisi çok güzel diyor kimisi aşırı berbat diyor ortası yok.
Ya hocam bir şey soracağım ben Rival 3 Wireless almayı düşündüm fakat ilk kablosuz farem olacak ve pile para da vermek istemiyorum kablolu olanını alayım dedim kimisi çok güzel diyor kimisi aşırı berbat diyor ortası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı