300-350 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
350

parttimemutsuz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenc,
Merhaba. Oyunlar için bir kulaklık almak istiyorum. 300 lira olsa çok iyi olur ama en fazla 350 TL verebilirim. Ne önerebilirsiniz acaba bana?
Özellik olarak aradığım tek şey mikrofonun portatif olması.
Konuyu açmadan önce diğer başlık açanlara baktım ama ürünlerin fiyatı her gün arttığı için kendime göre bir şeyler pek bulamadım.

Yani çıkartılabilir mi istiyorsunuz? Eğer BİM'de satılan Arctis 1'i kaçırmasaydınız Arctis 1 gayet mantıklı olurmuş.

Çıkartılabilir mikrofon istediğinize göre dışarıda vs. kullanacaksınız, değil mi? Normalde CH321 önerirdim ama mikrofonu çıkmıyor, Drop Plus veya Tronsmart Sono bakın.

Drop Plus stokları tükenmiş sanırım zaten 400 TL idi.

İsteklerinize uyuyor. Drop Plus'ın stoğu maalesef tükendi, tükenmese ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Arctis 1 kesinlikle önermiyorum!

İsteklerinize uyuyor. Drop Plus'ın stoğu maalesef tükendi, tükenmese ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Arctis 1 kesinlikle önermiyorum!

Arctics 1'i neden önermiyorsunuz kötü mü?

Yani çıkartılabilir mi istiyorsunuz? Eğer BİM'de satılan Arctis 1'i kaçırmasaydınız Arctis 1 gayet mantıklı olurmuş.

Çıkartılabilir mikrofon istediğinize göre dışarıda vs. kullanacaksınız, değil mi? Normalde CH321 önerirdim ama mikrofonu çıkmıyor, drop Plus veya Tronsmart Sono bakın.

Evet, BİM'de olanı kaçırdım maalesef. Çok dertliyim o konuda. Epey bir uğraştım ama alamadım.

BİM'e gelen SteelSeries Artics 1'den kaldıysa bakmanı önerırım 350 TL ydi
Belki ellerinde kalmıstır 1-2 tane

Kalmamış, epey bir gezdim ama nafile. Bir tane getiriyorlarmış zaten.

Drop Plus stokları tükenmiş sanırım zaten 400 TL idi.

Teşekkür ederim, bakacağım buna muhakkak. Siz kullandınız mı? Ve fiyatı 250 TL civarında görünüyor şu an.

Merhaba. Oyunlar için bir kulaklık almak istiyorum. 300 lira olsa çok iyi olur ama en fazla 350 TL verebilirim. Ne önerebilirsiniz acaba bana?
Konuyu açmadan önce diğer başlık açanlara baktım ama ürünlerin fiyatı her gün arttığı için kendime göre bir şeyler pek bulamadım.

Yanlış hatırlamıyorsam mikrofonu tak-çıkar şeklinde.

Geri
Yukarı