300-350 TL arası kulaklık önerisi

Cihan Yüce

Kilopat
Yer
İnegöl
Daha fazla  
Gamepower Kizaru aldım ve dip ses sorunu olduğu için bugün iade verdim. Şu an ne almalıyım bilmiyorum, bu kulaklığı çok önermişlerdi. Corsair HS35 Carbon, Cooler Master CH321 ve Kingston HyperX Cloud Stinger Core. Bütçeme uygun ama iyi mi bilmiyorum. Önerilere açığım.

İncehesap üzerinde indirime girmiş, şunu öneririm, CH321'den daha iyi diye biliyorum:

Bende şuan Gamepower Mihawk var ben memnunum. Dİğer kulaklıklardan farklı titreşim özelliği var gerçekten iyi oluyor titreşimle. Hem daha çok müzik dinleyen biriysen öneririm çok rahat ve görünüşü de güzel.

Bende şuan Gamepower Mihawk var ben memnunum. Dİğer kulaklıklardan farklı titreşim özelliği var gerçekten iyi oluyor titreşimle. Hem daha çok müzik dinleyen biriysen öneririm çok rahat ve görünüşü de güzel.
Valla Kirazu kullandım 3-4 saat seste sorun yok çok iyi ama dip ses sorunu var arkadan ssss ses geliyor ve ben hayatta böyle bir ürün kullanamam. Arkadaşta vardı diye aldım merak edip onun kulaklığını da test ettim onda da var.

İncehesap üzerinde indirime girmiş, şunu öneririm, CH321'den daha iyi diye biliyorum:

Şuan bu mu var sizde ? Ürün güzel duruyor.

Hocam inceleme falan izledim baya iyi bir ürün. İnternette sorun vs arattım sonuç çıkmadı. Alacağım sanırım.

Son düzenleme:

Ben de bu Cougar'a çökücem sanırım. Fiyatı da inmiş baya kaliteli de duruyor. İnşallah dip sesi yoktur diyerek alıcam.

Valla Kirazu kullandım 3-4 saat seste sorun yok çok iyi ama dip ses sorunu var arkadan ssss ses geliyor ve ben hayatta böyle bir ürün kullanamam. Arkadaşta vardı diye aldım merak edip onun kulaklığını da test ettim onda da var.

Hocam inceleme falan izledim baya iyi bir ürün. İnternette sorun vs arattım sonuç çıkmadı. Alacağım sanırım.
Cougar Immersa bu fiyat bazında en iyi hemen ardından ise CH321 geliyor. Sakın HS35 çöpüne bulaşmayınız iade ettiğiniz kulaklıktan farkı yok.

Valla o dediğiniz dip ses sorunu aslında bende de varmış =D. Ben normal sanıyodum o sssss sesini. Ama çok rahatsız olmuyorum ben. Her zaman gelmiyo birde.

Geri
Yukarı