300-350 TL bandında Bluetooth mikrofonlu kulaküstü kulaklık

Bütçe
300 - 350 TL

DarkAirlines

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: Asus ROG Strix G17 (2023)
İşlemci: AMD Ryzen 9 7945HX (32 CPU)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX™ 4070 8 GB
Bellek: 4800 MHz 32 GB DDR5
Depolama: 1 TB SSD M2.0
Herkese merhabalar, iyi forumlar dilerim.

Geçtiğimiz günlerde JBL500BT modeliyle alakalı bir başlık açmıştım sorunumu belirtmek üzere. Maalesef diğer yorum yapanlardan da anlaşıldı ki bu kulaklıkta hands-Free şekilde mikrofon kullanmak mümkün değil. Dolayısıyla bunu iade etmek zorunda kalacağım. Yeni bir kulaklık arıyorum, 300-350 TL bandında. Temel olarak gözettiğim iki şey var.

1. Bisiklet sürdüğüm ve laptop sahibi olduğum için hem taşıma hem de kullanma kolaylığı açısından Bluetooth olması önemli.
2. Çok müzik dinleyen, bas-tiz hissetme takıntısı olan birisi değilim. Aradığım şey gerekirse fiyatına göre orta derecede ses ve orta derecede mikrofon. Derslerde ve LoL - Valorant gibi oyunlarda kullanmak üzere bir kulaklık arıyorum.

Yukarıda da belirttiğim gibi mikrofon için gerekirse ses kalitesinden önem verilebilir. Aman adamın sesini birebir kasayım, müzikte beynimin içinde hissedeyim gibi takıntılarım yok. O açıdan JBL500BT gayet iyi bir kulaklık, bası vs. gayet iyi veriyor zaten ama benim müzik dinlemek, film izlemek gibi olaylardan çok derslerde ve oyunlarda kullanabileceğim, sesi net bir şekilde alırken aynı zamanda iletebileceğim ve arada lazım olunca da müzik dinleyebileceğim bir şeye ihtiyacım var. Aşağıya bu konuyla ilgili önerilerinizi bırakabilirseniz çok sevinirim, şimdiden yardımcı olan / olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Ek olarak, bilgisayarım imzamda da belirttiğim üzere Monster Abra ve telefonum da Vestel venüs Z20 (Android). Bu iki modelde de bazı IPhone'larda olduğu gibi uyum sorunu yaşanmıyor ama yine de lazım olması durumunda belirtmek istedim.

Bir an önce elimdeki modeli iade edip yenisinin siparişini vermem gerekiyor, okulum devam ediyor çünkü. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim...

Yeni konular

Geri
Yukarı