300-350 TL bütçe ile kulaklık önerisi

Kulak içi, TWS;

Kulak içi, kablolu;

Kulak üstü, kablosuz;

Kulak üstü, kablolu;

Bakınız; Her bütçe için karma çevre birimleri önerilerim!
Telefon, bilgisayar, nerede kullanacaksınız? Bilgisayar içinse, RAMPAGE SN-RW66 Alpha-X RGB 7.1 Surround Sound Sistem Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı öneririm.
Berbat, çöp bir ürün.

Kulak içi, TWS;

Kulak içi, kablolu;

Kulak üstü, kablosuz;

Kulak üstü, kablolu;

Bakınız; Her bütçe için karma çevre birimleri önerilerim!

Berbat, çöp bir ürün.
300-350 Tl lik kulaklıklara göre alt segment kalıyor, fakat berbat,çöp denebileceğini sanmıyorum. Ürünü kullandınız mı?

300-350 TL'lik kulaklıklara göre alt segment kalıyor, fakat berbat, çöp denebileceğini sanmıyorum. Ürünü kullandınız mı?
Bir ürünün kötü veya iyi olup olmadığını anlayabilmem için kullanmama gerek yok, bilinçli tüketici ayrım yapabilir.

Attığınız ürün parasını hak etmiyor. 20TL daha ucuza Tronsmart Sono gibi harika bir kulaklık var.

Bir ürünün kötü veya iyi olup olmadığını anlayabilmem için kullanmama gerek yok, bilinçli tüketici ayrım yapabilir.

Attığınız ürün parasını hak etmiyor. 20TL daha ucuza Tronsmart Sono gibi harika bir kulaklık var.
Şimdi baktım linke fiyat 270 olmuş, ben hala 190-230 civarlarında sanıyordum, 270 verilmez tabii ki.

Şimdi baktım linke fiyat 270 olmuş, ben hala 190-230 civarlarında sanıyordum, 270 verilmez tabii ki.
230TL fiyatında da alınmazdı çünkü daha ucuza G528C var;

190TL fiyatında da alınmazdı çünkü daha ucuza GXT 374 var;

Kısacası hiçbir şekilde alınmaz bir ürün 😊

Kanka selam ben rampage raptor kulaklığını kullanıyorum gerçekten oyundaki performansı müzik olsun çok güzel fiyatı 349 tl mediamarktta belki farklı internet sitelerinde ucuzdur ordan bakarsın. Kulaklık rgbli üzerinde ses kartı var mic kapatma ses kısma ve bir tane daha tuş var ama ben hala onu çözemedim ne olduğunu üstüne basınca kulaklık titriyo bi onu araştırmanı tavsiye derim bide kulaklığın kablosu çok dayanıklı ve uzunluğu 1.5 metre vardır kasana yetişir usb girişli kulaklık ve mikrafonu yaylı her yöne hareket ettirebiliyorsun
Oyun, müzik vs her şey için kullanabileceğim tabii ki bu fiyata göre önericeğiniz güzel bir kulaklık varsa görmek isterim.
Kanka selam ben Rampage raptor kulaklığını kullanıyorum gerçekten oyundaki performansı müzik olsun çok güzel fiyatı 349 TL MediaMarkt'ta belki farklı internet sitelerinde ucuzdur oradan bakarsın. Kulaklık RGB'li üzerinde ses kartı var Mic kapatma ses kısma ve bir tane daha tuş var ama ben hala onu çözemedim ne olduğunu üstüne basınca kulaklık titriyor bir onu araştırmanı tavsiye derim bir de kulaklığın kablosu çok dayanıklı ve uzunluğu 1.5 metre vardır kasana yetişir USB girişli kulaklık ve mikrofonu yaylı her yöne hareket ettirebiliyorsun.

Ben aldığımda ürün ucuzda bayağı fiyatı artmış bir de ben indirimdeyken almıştım 250 tlydi aldığımda.

Son düzenleme:
Kusuruma bakmayın belirtmemişim, bilgisayar için kullanacağım ancak bende Rampage vs gibi ürünlerdense Corsair'in düşük modelde olsa Corsair gibi daha iyi markalar tercih etmekten yanayım. @Samotne Ciasteczka arkadaşımızın belirttiği Corsair HS35'i düşünüyordum hep, sanırım 320 TL'ye satılıyor fiyatına değer mi bilgim yok, onun hakkinda bilgi verirseniz ve başka önerileriniz varsa ( bütçeyi biraz aşsada sıkıntı olmaz ) onları da görmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı