300-350 TL mekanik klavye önerisi

Yurtdışından alabilirim aslında, ne kadar sürede geleceğinden emin değilim ama. Şuanki bulunan küresel pandemiden dolayı daha uzun sürede mi gelir? Aylarca beklemek benim için hoş olmayacaktır.
1 ay icinde gelmesi gerekiyor, Banggood'dan alacaktim bende yarin. Eger metropol sehirlerinde yasiyorsaniz kargo sehirinize geldigi gunden itibaren 1 hafta icinde teslim edilir.

1 ay icinde gelmesi gerekiyor, Banggood'dan alacaktim bende yarin. Eger metropol sehirlerinde yasiyorsaniz kargo sehirinize geldigi gunden itibaren 1 hafta icinde teslim edilir.
Hangi switchi almayı düşünüyorsunuz? Black ve Brown seçenekleri Türkiye dahilinde çok pahalı olduğu için veya nadir bulunduğu için hiç incelememiştim.

Bu modellerden bahsetmiyorsunuz anladığım kadarıyla. Bunlarda switch seçeneği size kalmış. Biraz daha pahalıya geliyor ama lehim vs gerekmeden istediğiniz switch ile kullanabiliyorsunuz.

Burada otomatik olarak Gateron Switchlere sahip olarak satılıyor, galiba biz bundan bahsediyoruz.

Optik switch olan versiyon o işte. Ondaki switch MX tarzı mekanik switch değil. Gateron optical switch diye geçen farklı bir tür. Almadan önce ses, basım hissi, uyumluluk vs açılarından araştırın bence.

Arkadaşlar öneriler için herkese teşekkür ederim, biraz daha incelemeden ve aldığım öneriler doğrultusunda red switch almaya karar verdim. Bundan dolayı Trust GXT890 siparişini az önce onayladım.
Sepette 30 tl indirimi ile bana daha uyguna geldi. Sipariş verecek arkadaşlar verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı