300-350 TL'ye Kulaklık Tavsiyesi

Rampage kalibresindeki bir markanın kulaklığını 400 TL'den satmaya çalışması da komikmiş. Pardon marka dedim. HS35 modeli ile karşılaştırılmamalı bile.

bunlardan tercih edebilirsin

Rampage kalibresindeki bir markanın kulaklığını 400 TL'den satmaya çalışması da komikmiş. Pardon marka dedim. HS35 modeli ile karşılaştırılmamalı bile.
Katılıyorum ama mikrofonu çok iyi olması onlara yeter olabilir. Genel olarak HS35 daha iyi olduğu doğru(mikrofon dışında). Ama ben olsam para biriktirip Hyper X Stinger alırdım. HS60,HS50 indirimdeyken alın. 800-700TL o kulaklığa fazla.

Stinger'ı deneyimlemiştim. Önceden 250 Liraya satılıyordu. O fiyata rakibi olmayan bir kulaklıktı gerçekten. Fakat şu anda neredeyse aynı fiyatta MH630 varken tercih edilmemeli Stinger.

Stinger'ı deneyimlemiştim. Önceden 250 Liraya satılıyordu. O fiyata rakibi olmayan bir kulaklıktı gerçekten. Fakat şu anda neredeyse aynı fiyatta MH630 varken tercih edilmemeli Stinger.
MH630 yerine para biriktirip MH751 alsın o zaman. İkisi arası uçurum var ve fiyat farkına benim düşüncemde değer. Stinger'ın o kadar iyi olmadığı doğru da o bütçede birkaç tane ''düzgün'' kulaklık var zaten. Takstar Pro 82 var (fiyatına göre muhteşem ama mikrofonu ayrı almak zorundasınız). HS60-HS50 bütçesi karşılayabiliyorsa alsın.

O bütçeye çıkabilirse HS60 alsın diyip. MH630 önerince biraz daha verip MH751 alsın diyorsunuz. Ayrıca MH751'in rakibi MH630 değil MH650. Aynı klasmanda ki kulaklıklar değil. Aralarında ciddi düzeyde bir fiyat farkı var. Karşılaştırmak doğru değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçeye çıkabilirse HS60 alsın diyip. MH630 önerince biraz daha verip MH751 alsın diyorsunuz. Ayrıca MH751'in rakibi MH630 değil MH650. Aynı klasmanda ki kulaklıklar değil. Aralarında ciddi düzeyde bir fiyat farkı var. Karşılaştırmak doğru değil.
HS50/60 normalde indirime girdiği için söyledim. 500TL civarıysa alabilir ama ondan daha fazlasına (700-800) değmez.''Rakibi''. Bari Alacaksa MH630 alsın. MH650 ve MH670 kötü ayarlanmış ve MH630 üzerine çok bir özellik eklemiyor. Üçüde rakibi değil. Rakibi olsa olsa Cloud 2/Alpa/Alpha S. Onlardan yine daha iyi. Ben sadece daha iyi bir şey istiyorsa biraz daha para biriktirebilir dedim. İsterse alabilir, zorlamıyoruz ki adamı.

Yeni konular

Geri
Yukarı