300-350TL mikrofon önerisi

Haorelian

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhabalar arkadaşlar, G633'ümün mikrofonu 4. yıldan sonra haşat olmaya başlayınca mikrofon arayışına girdim. Squad gibi iletişimin önemli olduğu bir oyun oynuyorum olabildiğince sesimin temiz gitmesi lazım ve arada video falan da çekiyorum. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Merhabalar arkadaşlar, G633'ümün mikrofonu 4. yıldan sonra haşat olmaya başlayınca mikrofon arayışına girdim. Squad gibi iletişimin önemli olduğu bir oyun oynuyorum olabildiğince sesimin temiz gitmesi lazım ve arada video falan da çekiyorum. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Knk bütçenin altında bir kulaklık söyleyeceğim internette 150 tl den aşağı dışarıda ise 100 tl den aşağı bulabilrsin ismi pirhana 2145 mikrofonlu bir kulaklık sesi iyi alabiliyor ama çok iyi degil fiyatına değecek bir mikrofon kalitesi var oyunlarda ise rahat ses kasabileceğin bir kulaklık

Kanka bütçenin altında bir kulaklık söyleyeceğim internette 150 TL'den aşağı dışarıda ise 100 TL'den aşağı bulabilrsin ismi pirhana 2145 mikrofonlu bir kulaklık sesi iyi alabiliyor ama çok iyi degil fiyatına değecek bir mikrofon kalitesi var oyunlarda ise rahat ses kasabileceğin bir kulaklık.

Kulaklığım iyi durumda sadece mikrofonu sıkıntılı ondan dolayı değiştirmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı