300-400₺ civarı mekanik klavye önerisi

kunduzbey

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun klavyesi alacağım. 300-400₺ fiyat bandında, mekanik, kaliteli bir markadan ve yurt içinden bir klavye arıyorum. Aklımda aşağıdaki klavyeler var sizin önerilerinizi de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
M400 bir önceki klavyem ondan Alloy FSP'ye geçtim arasındaki fark klavyenin kenarları açık ve usb giriş yeri mevcut onun dışında kullanım farkı olarak çok bir fark yok. Ses olarak eğer attığınız Alloy FPS'yi alırsanız muhtemeden Blue Swich ve inanılmaz bir daktilo sesi var çok rahatsız edebilir. Sıkıntı olmaz derseniz ses onu alabilirsiniz onun dışında Alloy FPS Red Swicht öneririm Blueye göre daha sessiz.

Onun dışında Corsair K68 Cherry MX RED Suya & Toza Dayanıklı Mekanik Türkçe Klavye - CH-9102020-TR | Adeks Store önerebilirim.

Logitech'in o klavye hakkında bilgim yok o yüzden ona yorum yapamyacağım.

M400 bir önceki klavyem ondan Alloy FSP'ye geçtim arasındaki fark klavyenin kenarları açık ve usb giriş yeri mevcut onun dışında kullanım farkı olarak çok bir fark yok. Ses olarak eğer attığınız Alloy FPS'yi alırsanız muhtemeden Blue Swich ve inanılmaz bir daktilo sesi var çok rahatsız edebilir. Sıkıntı olmaz derseniz ses onu alabilirsiniz onun dışında Alloy FPS Red Swicht öneririm Blueye göre daha sessiz.

Onun dışında Corsair K68 Cherry MX RED Suya & Toza Dayanıklı Mekanik Türkçe Klavye - CH-9102020-TR | Adeks Store önerebilirim.

Logitech'in o klavye hakkında bilgim yok o yüzden ona yorum yapamyacağım.
Ses sıkıntı olmaz benim için. Hatta daha çok çıkarsa daha hoş olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı