300-400 TL arası mouse önerisi

Hangisi?

• Steelseries Rival 600

Oy: 4 44,4%
  • Steelseries Rival 710

Oy: 3 33,3%
  • Logitech G402 Hyperion Fury

Oy: 2 22,2%

• Oy verenlerin toplamı
    9

EArcy

Kilopat
Herkese merhaba, güncel olarak Bloody V8M mouse kullanıyorum. 4 sene oldu sanırım alalı. Yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Aklımda 3 model var şu an, siz bunlardan hangisini önerirsiniz? Ekstra bir öneriniz var mı? Her türden oyunu oynuyorum.

Aklımda SteelSeries Rival 600, Rival 710 ve Logitech G402 hyperion Fury var. Rival 600'den yana tek çekincem yanlardaki padleri eriyormuş sanırım. Yaşayan var mı bilmiyorum. Yukarıya anket bırakıyorum, oy verip sebebini yazarsanız ya da yeni bir model önerirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival710'un OLED ekrandan başka bir özelliği yok. Rival 600 Kötü bir fare değil ama problemlerini bilerek alın alacaksanız da. Yapışkan akması gibi bir problemi var, bunu da kabullenerek alıyorsanız alınır. G402'de eski bir mouse. size önerim Deathadder V2,Viper,Model O,MM710 fareleri olacaktır.

Herkese merhaba, güncel olarak Bloody V8M mouse kullanıyorum. 4 sene oldu sanırım alalı. Yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Aklımda 3 model var şu an, siz bunlardan hangisini önerirsiniz? Ekstra bir öneriniz var mı? Her türden oyunu oynuyorum.

Aklımda SteelSeries Rival 600, Rival 710 ve Logitech G402 hyperion Fury var. Rival 600'den yana tek çekincem yanlardaki padleri eriyormuş sanırım. Yaşayan var mı bilmiyorum. Yukarıya anket bırakıyorum, oy verip sebebini yazarsanız ya da yeni bir model önerirseniz çok sevinirim.
Kesinlikle Zowie bakmalısınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı