300-400 TL civarı FH4 için Kablosuz Gamepad önerisi

Bir şey sorabilir miyim Pusat Pro da Bluetooth'un yanında kablolu bağlanma veya Wireless dongle çıkıyor mu bilen var mı?

Pusat Pro da çok fazla sorun var kablosuz kullanırken tuşların çalışmaması gibi ama eğer düzeldiyse Pusat Pro alınabilir bu arada çıkmıyor diye hatırlıyorum.

İnternette yorumunu okuduğum bir kullanıcı çıkmıyor demişti.
Daha geçen aldım ve çıkıyor ama önermem. Tetik tuşları berbat ; yaya basmaktan farksız ve ölü bölge sorunu da var. Fiyatı berbat da pahalı. Şuna bakın ; kendim Pusat Pro iade edip aldım, kesinlikle daha iyi malzeme kalitesiyle ve tetik hassasiyetiyle. Ölü bölge de rastlamadım neredeyse.

F710 alın kablosuz, titreşim motoru var, dongle ile bağlanıyor Bluetooth almanıza gerek yok, Xinput desteği var neredeyse tüm oyunlar kolu anında görüyor.

Daha geçen aldım ve çıkıyor ama önermem. Tetik tuşları berbat ; yaya basmaktan farksız ve ölü bölge sorunu da var. Fiyatı berbat da pahalı. Şuna bakın ; kendim Pusat Pro iade edip aldım, kesinlikle daha iyi malzeme kalitesiyle ve tetik hassasiyetiyle. Ölü bölge de rastlamadım neredeyse.
Fiyat iyiymiş. Kalite olarak da dediğiniz gibiyse alınabilir. Ama ben Gamesir T4 Pro tercih ettim yine de.

Daha geçen aldım ve çıkıyor ama önermem. Tetik tuşları berbat; yaya basmaktan farksız ve ölü bölge sorunu da var. Fiyatı berbat da pahalı. Şuna bakın; kendim Pusat Pro iade edip aldım, kesinlikle daha iyi malzeme kalitesiyle ve tetik hassasiyetiyle. Ölü bölge de rastlamadım neredeyse.

Hocam her oyunu görüyor mu acaba kol ona göre bakacağım bende.

Fiyat iyiymiş. Kalite olarak da dediğiniz gibiyse alınabilir. Ama ben Gamesir T4 Pro tercih ettim yine de.
Dediğiniz cihaz da güzel ama fiyatı alacağım zaman 350 üzerindeydi ve dardaydım ne yalan söyleyeyim. 300 lira Pusat Pro'ya vermektense kesinlikle daha mantıklı, Xinput desteği de olduğu için güzel. Tek bir eksiği var yaşadığım, aygıt kendi içinde garip sesler çıkartıyor ; aslında çipseti itibariyle normal ama kulaklık takmayan birisi için rahatsız edebilir. 170 liraya daha ne olsun :)
@Kakaolu Puduk şu ana kadar bir sorun yaşamadım, oynadığım oyunlardan bahsetmem gerekirse ; Mortal Kombat X, Forza Horizon 4, Shadow Tomb Raider, FIFA 21, PES 21, GTA V, Far CRY 5 ve ETS 2. İstersen Valhalla üzerinden de denerim çalışıyor mu diye. Forza içinde titreşimleri bayağı iyi, sadece FIFA 21 sorun yaptı, onu da XC360 ile çözdüm, sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım memnuniyetle. Bu oyunlarda hiçbir driver kurmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı