300-400 TL civarı mekanik klavye tavsiyesi

Bütçe
300-400 TL

ecChill

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar.

Yakın zamanda yeni bir klavye almayı düşünüyorum. Birkaç ürünü inceledim fakat içime pek sinmedi, fikrinizi sormak istedim.
Aklımda Game Booster G918 Fire Storm adlı klavye var, sizce iyi midir? Kullanan arkadaşlar varsa klavyenin nasıl olduğuyla ilgili fikirlerini duymak isterim.
Klavye Red Switch olursa memnun olurum. Aşırı ses yapmaması ve konforu benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blue Switch:

Red switch:

Evet, kaliteli ve güvenilir bir marka.
Evet, kaliteli ve güvenilir bir marka.

Bunu önerebilirim fakat bütçenizi aşıyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

35 TL farkla Red Switch

Farka gerek yok.

Dediğiniz klavye Saber RGB ile aynı gibi duruyor. Saber RGB de tuş basmama sorunlu almanızı önermem.

Farka gerek yok.

Dediğiniz klavye Saber RGB ile aynı gibi duruyor. Saber RGB de tuş basmama sorunlu almanızı önermem.
Redragon kaliteli bir markadır ve böyle bir sorunu yoktur. Bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli marka Redragondur.

Biraz araştırmayla Redragon markasının kalitesini öğrenebilirsiniz.

Paylaşmış olduğunu klavyeler gayet güzel klavyelere benziyor fakat compact klavyeleri pek rahat bulmuyorum numpad kısmını fazla kullandığımdan ötürü compact olmayan versiyonlar varsa daha iyi olur açıkçası

dediğin model alınabilir ama bence şimdi hemen alma yakında ucuzlar eğer benim için sıkıntı yok ben hemen almak istiyorum dersen al geçsin onun haricinde şunlara bakabilirsin

-RAMPAGE X-TRACER (bütçeyi aşabilirsen)
-REDRAGON INDRAH
-RAMPAGE ORION RED SWITCH (kendim kullanıyorum gayet memnunum)
-LOGITECH G213 (membran ama kaliteli bir klavye)

bunlar haricinde ne gamepower öneriyorum nede rampage nin diğer modellerini hepsi parasına göre bunlar kadar f/p değiller sadece klavye olsun diye yapmışlar (kendi görüşüm)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı