300-400 TL klavye önerisi

Sizi götürdü diye herkesi götürecek diye bir şey yok. Logo basılıp türkyie'de satılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki görürsün diye atıyorum sadece.
Aynen, çok kaliteli bir klavye. O yüzden sizin tanrınız Rampage, zamanında içinde keylogger olan klavyeye marka basıp satmıştı, satıyor. Rampage fanboyları ile konuşmuyorum, direkt engel listeme atıyorum. Hem Rampage karşısında redragon kim ki?

Rampage ve muadil çöplerini sakın almayın.

@enonertetanem @efedesu

Fanboyumu komiksin cidden Rampage iyi bir marka bile lafı ve anlamı çıkmıyor sadece Hydra R6 klavyesi iyi diyorum artık nasıl anlıyorsanız...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki görürsün diye atıyorum sadece.
Sponsorlu olduğunu biliyorsundur umarım.

Klavyeye bak diyorum anlatdıklarına değil.

Neyse RX 570 varken 1050 Ti alınmış daha ne denir.
Aynen. Aldığım zamanda RX 570 vardı sonra GTX 1050 Ti daha iyi olduğunu alıp onu aldım (!) Bilip bilmeden konuşuyor.🤣 Konumuz klavye. Hatırlatmak istedim.
Klavyeye bak diyorum anlatdıklarına değil.

Neyse RX 570 varken 1050 Ti alınmış daha ne denir.
Hani o çok sevdiğin Rampage klavyenin logo basılmamış halini buldum. 🙂

Son düzenleme:
sizce monster pusat k3 pro nasıldır? Rampage gamepower gibi markalar almayı düşünmüyorum. Kimi öneriyor kimi önermiyor. O yüzden riske girmek istemiyorum.

sizce monster pusat k3 pro nasıldır? Rampage gamepower gibi markalar almayı düşünmüyorum. Kimi öneriyor kimi önermiyor. O yüzden riske girmek istemiyorum.
Alınabilir gibi olarak gözüküyor fakat blue switch kullanıyor. Yani sesli bir switch kullanıyor. Bunları öneririm:

Geri
Yukarı