300-400 TL kulaklık önerisi

Ertusrky

Femtopat
Daha fazla  
Valorant oynuyorum. Bu fiyat aralığında ses kasarken maksimum netliği alabileceğim fiyatının hakkını veren bir kulaklık arıyorum. Önerilerinizi sebepleriyle birlikte bekliyorum. Bütçeyi aşma şansım yok. Hayırlı forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eğer indirim bekleyebilirseniz bu model 350 TL'ye kadar düşebiliyor.

E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL! 3. veya 5.ürünü seçmeniz gerekir bulunan linkten.

Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA E900 Pro bu modelden daha iyi bir sese, mikrofona ve rahatlığa sahip. Çoğu CH321 alan kişi ses kalitesinden memnun iken terlettiğini ve ağrıttığını belirtmişti.

Anker SoundCore Strike 3 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe indirim beklerim diyorsan.

Corsair HS50 PRO CA-9011215-EU Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ben bütçeyi sonuna kadar zorlar 500₺'ye çıkabilirim dersen.

e900pro sipariş verdim umarım ses kasması iyidir fiyatı çok uygun eğer 25-30TL de vergi çıkarsa 220 tl gibi uygun bi fiyata geliyor. Siz ses kasmada kullandınız mı?

E900Pro sipariş verdim umarım ses kasması iyidir fiyatı çok uygun eğer 25-30TL de vergi çıkarsa 220 TL gibi uygun bir fiyata geliyor. Siz ses kasmada kullandınız mı?

Şu konuda belirtilen ayarları yaparsanız daha iyi bir ses alırsınız.

Bu kargo ortalama kaç günde gelir şu an uçak istanbula doğru kalktı gösteriyor yaklaşık 1 gündür.

Toplamda 10-15 gün içinde gelir.

Gidip postaneden almakta fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı