300-400 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300-400
Hocam sahile işimiz yok. Oyun için ideal olduğuna emin misiniz?

Hoşumuza gitti değerlendireceğiz.

Corsair daha hoşumuza kaçtı.
bende seçimimi drop plustan yana kullanıcağım galibaa
Gamepower almayın ve aldırmayın hocam sakın. Bu üçünün arasından Drop Plus en iyi tercih olacaktır.
neden gamepower istemiyorsun
Gamepower almayın ve aldırmayın hocam sakın. Bu üçünün arasından Drop Plus en iyi tercih olacaktır.
neden gamepower istemiyorsun

Medusa çok tavsiye ediliyor araştırdım çok beğenilmiş aldığın ürünlerde sorun olabilir.

Hayır Gamepower'i araştır cidden paranı çöpe atsan daha iyi olur aldığım ürünlerde de sorun yoktu sonradan oldu hepsi Gamepower kronik sorunlu fason üretici bir marka Medusa da cızırtı sorunları yaşayan çok.

Hayır Gamepower'i araştır cidden paranı çöpe atsan daha iyi olur aldığım ürünlerde de sorun yoktu sonradan oldu hepsi Gamepower kronik sorunlu fason üretici bir marka Medusa da cızırtı sorunları yaşayan çok.

hmmm
Gamepower almayı düşünmüyoruz.
Drop Plus veya Corsair arasından en iyisi hangisi?
corsair hs35 7.1 değil diye biliyorrum ben tercihimi drop plustan yana kullanıcağım

Teşekkür ederim bu arada

Hmmm.

Corsair HS35 7.1 değil diye biliyorum ben tercihimi drop Plus'tan yana kullanacağım.

Gamepower'i aklı başında olan kimse önermez bu Sosyal'de. Ve 7.1 sanaldır. Windows Virtual sourround ile sanal 7.1 aktif edebilirsiniz bir farkı kalmaz.

Geri
Yukarı