300-400 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 895

P4L

Picopat
Daha fazla  
Bu fiyat segmentinde kaliteli kulak üstü kulaklık var mı bilmiyorum arkadaşlar. Piyasası bilmiyorum pek. Bildiğiniz sağlam oyuncu kulaklığı var mıdır?

Son düzenleme:

Kulak üstü ve oyun için ama.

Arkadaşıma aldırdım bu fiyata gayet iyi tabii 100TL eklenebilirse. Eklenemez ise:

Kulak üstü kulaklık + oyun için arıyor arkadaş?
Karıştırmışım.

Hocam 391 liram var şuan kartta. Bunu alsam kulaklık yeterli olur mu? Sağlam mıdır? Sonradan değiştirmeye gerek bırakır mı?

Hocam 391 liram var şu an kartta. Bunu alsam kulaklık yeterli olur mu? Sağlam mıdır? Sonradan değiştirmeye gerek bırakır mı?

Yeterli olur fakat bunun malzeme kalitesi berbat düzeyde haberiniz olsun bütçesi düşük olan arkadaşım zamanında bunu da 200TL'ye almıştı ve malzeme kalitesi rezaletti. Fakat fiyatına göre sesi iyi.

Yeterli olur fakat bunun malzeme kalitesi berbat düzeyde haberiniz olsun bütçesi düşük olan arkadaşım zamanında bunu da 200TL'ye almıştı ve malzeme kalitesi rezaletti. Fakat fiyatına göre sesi iyi.
Hocam siparişi verdim ama kararsız kaldım. Bir üstünde attığınız için mi biriktirsem diye çelişki de kaldım.

Hocam siparişi verdim ama kararsız kaldım. Bir üstünde attığınız için mi biriktirsem diye çelişki de kaldım.

Kendi tercihiniz, objektif bir şekilde size aktardım. Bana kalırsa 200TL daha ekleyip onu almak daha mantıklı tabii üstte farklı önerilerde var onlara da bakabilirsiniz o kulaklıkları ben bilmiyorum ama.

Kendi tercihiniz, objektif bir şekilde size aktardım. Bana kalırsa 200TL daha ekleyip onu almak daha mantıklı tabii üstte farklı önerilerde var onlara da bakabilirsiniz o kulaklıkları ben bilmiyorum ama.
Siparişini verdiğimi alabilirim yine. Pişman da etmez hocam diye düşünüyorum. Hazırlanmaya konulduğu için elime ulaştığında iptal edebilirmişim. O açıdan ya alacağım kullanacağım ya da iade edeceğim yine. Ama işimi görür mü hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı