300-400 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 898
Siparişini verdiğimi alabilirim yine. Pişman da etmez hocam diye düşünüyorum. Hazırlanmaya konulduğu için elime ulaştığında iptal edebilirmişim. O açıdan ya alacağım kullanacağım ya da iade edeceğim yine. Ama işimi görür mü hocam?

Tabii ki iş görür zaten görmese önermezdim ve arkadaşıma aldırmazdım. Sadece malzemesi müthiş kalitesiz. Zamanında Sharkoon ER40 380TL'ydi bende yapıştırmıştım bir tane şu an 1000TL ve piyasada kalmamış anlaşılan keşke onu önerebilsem.

Tabii ki iş görür zaten görmese önermezdim ve arkadaşıma aldırmazdım. Sadece malzemesi müthiş kalitesiz. Zamanında Sharkoon ER40 380TL'ydi bende yapıştırmıştım bir tane şu an 1000TL ve piyasada kalmamış anlaşılan keşke onu önerebilsem.
Kaç yıl götürür hocam bu arada?

Kaç yıl götürür hocam bu arada?

Kullanımınıza bağlı tamamiyle ömrünü maalesef ben biçemem onu üreten fabrika bile net bilemez. 1 yılda 5 yılda 10 yılda götürebilir 1 hafta sonra da bozulabilir teknoloji şans işi biraz.

Hocam önce ki kulaklık iade olacak. Onun yerine bunu almayı düşünüyorum. Almışken iyisini alayım diyorum. Belirteyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı