300-400 TL Kulaklık Önerisi

oculus reparo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Reklam prodüksiyon
300-400 TL arası günlük kullanabileceğim Bluetooth kulaklık tavsiyesi istiyorum. Şu an aklım da marka olarak JBL T500BT ve QCY T1 Pro diye bir model varmış o da hoşuma gitti. Eğer sizin de aklınızda varsa önerebileceğiniz şunu kullan ben kullandım gayet iyi diyebileceğiniz her türlü markayı değerlendirmeye alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
QCY T2C'de ses dışarı çıkmıyor. Mesela derstesin duvar kenarında oturuyorsun diyelim duvarda solda olsun, sol kulaklığı takıp ders boyunca şarkı falan dinleyebilirsin.

Bende JBL tune 500 bt var.Gayet güzel toplu taşımaya bindiğimde teyzeleri ve amcaları rahatsız etmek bunla ayrı bir keyif oluyor.Almanı tavsiye ederim :)
Kesinlikle T500BT almak istiyorum fakat yorumları okuyunca keyfim bozuluyor biri diyor cızırtı geliyor her cihaz da var felan diyorlar siz de var mı acaba cızırtı?

Kesinlikle T500BT almak istiyorum fakat yorumları okuyunca keyfim bozuluyor biri diyor cızırtı geliyor her cihaz da var felan diyorlar siz de var mı acaba cızırtı?
Ben 1.5 senedir kullanıyom ve öyle bişeyle karşılaşmadım isterseniz videolu halini atarımda cızırtı yok ses kalitesinide gösteririm.

Geri
Yukarı