300-400 TL Kulaklık Önerisi

Hocam ben beğendim adamlar zaten Full özelliklere yüklenmişler bu yüzden kalıp tasarım yapmışlar benzemesi normal HS50 proyuda düşündüm fakat Fury X aldım siz hangisini tercih ediyosanız onu alabilirsiniz fakat denemeden önyargılı yorum yapmayın lütfen.

Hocam ben beğendim adamlar zaten Full özelliklere yüklenmişler bu yüzden kalıp tasarım yapmışlar benzemesi normal HS50 proyuda düşündüm fakat Fury X aldım siz hangisini tercih ediyosanız onu alabilirsiniz fakat denemeden önyargılı yorum yapmayın lütfen.
HS50'den kötü kulaklık almışsınız. Bir garipsiniz siz de he, tavsiye ediyoruz o kadar gidip kötü denilen markalara yönelmeye çalışıyorsunuz. Bunun yerine Stinger ya da HS60 alsaydınız daha iyi olurdu.
Ya kanka sende şunu önerme artık, güzel değil. Hayatında ilk kez 300 TL'lik kötü bir kulaklık almışsın herkese önermeye çalışıyorsun.
550 gibi bir fiyata HS50 Pro gibi kendini kanıtlamış markalar var bunlari seçmek daha mantikli değil mi?
Pro'ları daha kötü almaya gerek yok. Basslara çok fazla yüklenmişler o yüzden bütün ses kalitesini mahvediyor. HS60(HS50 ama ses kartı ile geliyor) 500 TL civarı düşmüş ve Stinger var yine o civarda. Siz bunları takmayın. Drop Plus mikrofonu çok iyi, ses kalitesi ve malzemesi,dayanıklılığı bu ikisinden daha kötüdür.

Son düzenleme:
HS50'den kötü kulaklık almışsınız. Bir garipsiniz siz de he, tavsiye ediyoruz o kadar gidip kötü denilen markalara yönelmeye çalışıyorsunuz. Bunun yerine Stinger ya da HS60 alsaydınız daha iyi olurdu.

Ya kanka sende şunu önerme artık, güzel değil. Hayatında ilk kez 300 TL'lik kötü bir kulaklık almışsın herkese önermeye çalışıyorsun.

Pro'ları daha kötü almaya gerek yok. Basslara çok fazla yüklenmişler o yüzden bütün ses kalitesini mahvediyor. HS60(HS50 ama ses kartı ile geliyor) 500 TL civarı düşmüş ve Stinger var yine o civarda. Siz bunları takmayın. Drop Plus mikrofonu çok iyi, ses kalitesi ve malzemesi, dayanıklılığı bu ikisinden daha kötüdür.

Almadım.
Sen de Rampage önerip durma.

Son düzenleme:
Almadım.
Sen de Rampage önerip durma.
Almadığın kötü bir kulaklığı önermeye çalışıyorsun. Ben normalde HS60 ve Stinger öneriyorum. HS35 bunlara kıyasla çok daha kötü (mikrofon, ses kalitesi vb.) olduğu için Rampage Drop Plus'ın mikrofonu çok iyi olması ve sesin yeterli seviyede olması daha iyi olabilir diye önerdim. 500 TL varsa zaten Drop Plus almazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı