300-400 TL Kulaklık Tavsiyesi

Bütçe
300-400 TL

dadash

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili arkadaşlar, 300-400 TL arası alınabilecek en iyi mikrofon ve ses olarak kulaklık hangisidir? Bilgisi olan arkadaşlar varsa beni bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu ürünle CH321 arasında kalmıştım, size bir kaç sorum olacak.
1-Mikrofon kalitesi nasıl? Memnun musunuz?
2-Bassları nasıl veriyor?
3-Oyun oynarken ses kasma konusunda iyi mi?
4-Malzeme kalitesi nasıl?
Oyunda, discord da arkdaşlar gayet sesimi beğendi çok güzel geliyor dediler, ben de bir sorun göremedim.
Bassları güzel veriyor, şu an çok beğendiğim bluetooth kulaklığım da karşılaştırdım, tek fark bluetooth kulaklığım da ses bi tık daha ince onun dışında birbirine yakın sesler yani kulaklık gayet güzel bass konusunda da.
Hocam ses kasma konusunda bir sıkıntı yaşamadım, valorant oynuyorum gerekli sesleri alabiliyorum ama bu konuda iyi bir oyuncu olmadığım için net yorum yapamıyorum kalite olarak.
Malzeme kalitesinde bi sıkıntı yok aynı markanın klavyesini kullanıyorum, sadece kulaklığın üst kafa tutan yeri rahatsız edebilir , kafaya göre şekil aldığı için orası biraz baskılı olabiliyor.
Ek olarak mikrofon ucunda ışık var sürekli yanıyor, kulaklıklarım üstünde ki redragon simgesi de sürekli yanıyor, bunun dışında ürün fotoğrafımda Jack gözüküyor ama sadece usb girişi var. Aklıma gelenler de bunlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı