300-400 TL oyun için kulaklık tavsiyesi

7.1 mevcut. Razer uygulaması ile aktif ediliyor.
Ben 7.1 kulaklıkların USB girişli olmasının sebebinin aslında 7.1 çipiyle ilgili olduğunu öğrenmiştim. Yani USB verisi çip ile 7.1 ses verisine dönüştürülüyor. Razer bunu sadece yazılım ile çözüyorsa şimdi neden o zaman tüm Jack girişli kulaklıklar basit bir yazılımla 7.1'e dönüştürülemesin sorusu geliyor aklıma. Çünkü USB ses kartları var RUSH gibi markaların sırf bu nedenle, harici ve usb'ye bağlanan ara aparatlar. Orada da ufak bir detay var sanırım kaçırdığım. Ama USB 7.1 kulaklıklar kadar etkili mi acaba onu da araştırmak gerek.

Ben 7.1 kulaklıkların USB girişli olmasının sebebinin aslında 7.1 çipiyle ilgili olduğunu öğrenmiştim. Yani USB verisi çip ile 7.1 ses verisine dönüştürülüyor. Razer bunu sadece yazılım ile çözüyorsa şimdi neden o zaman tüm jack girişli kulaklıklar basit bir yazılımla 7.1'e dönüştürülemesin sorusu geliyor aklıma. Çünkü USB ses kartları var rush gibi markaların sırf bu nedenle, harici ve USB'ye bağlanan ara aparatlar. Orada da ufak bir detay var sanırım kaçırdığım. Ama USB 7.1 kulaklıklar kadar etkili mi acaba onu da araştırmak gerek.

Kanka ben bu kadar derin düşünmedim 7.1 ses verdiğini gördüm aldım. FPS oyunlarda sesin yönünü net hissediyorsun. 450₺ için gayet yeterli.

Geri
Yukarı