300-400 TL Oyuncu kulaklığı Tavsiyesi

Çok sağolun. Hyperx cloud stinger ile Corsair HS60 arasında kaldım. Fark edermi? Fazla bi kalite farkı olduğunu sanmıyorum.

Birşey soracaktım. Corsair HS60 da izlediğim incelemelerde. Kutu içerisinden jak çoğaltıcı çıkmıyor. Masaüstü kullanıyorum. Ayrıyeten almam mı lazım?

Birşey soracaktım. Corsair HS60 da izlediğim incelemelerde. Kutu içerisinden jak çoğaltıcı çıkmıyor. Masaüstü kullanıyorum. Ayrıyeten almam mı lazım?
Masaüstünde kutu içerisinden çıkan USB ile kullanırsın. Kutu içeriğinde bahsettiğin ayırıcı yok.

corsair-hs60-dongle.jpg

Şöyle ışıklı mışıklı :)

SdSZhli4pNpKmjEu49rkHNBZRjdzUVO_RoCiY8QAvD_BwE
Şöyle ışıklı mışıklı :)

Dahada snopy almam. 2 tane snopy kulaklık bozuldu. Allah belasını versin :D
Corsair HS60 almada karar kıldım. Gerekirse usb den kullanmam ayrıyeten çoğaltıcı alırım ondanda kullanabilirim.

Nasıl Kullanıyor musun? Ses kalitesi vs. Oyunlarda yön kavramı nasıl?

Kafam karışık biraz. Asusun kulaklıklarına baktım.
Asus strix 2.0 mı cerberus v2 mi?
Normalde hiç kullanmadım ama incelemelerini, videolarını dinledim. Hem ses kalitesi hem de bas kalitesinin 53 mm neodimyum mıknatıslı sürücülerden dolayı yüksek olması bence alınabilecek kriter.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı