300-400 TL profesyonel oyuncu ekipmanı toplama

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
300-400TL arası beni uzun süre götürebilecek oyuncu ekipmanı toplamak istiyorum. Önerileriniz nelerdir(mikrofon hariç)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye : Logitech G103
Fare : Steelseries Rival 100
Kulaklık : Logitech G230
Toplam 397 Tl tuttu. Hepsiburada sitesinde indirim var bu ürünlerde bakabilirsin.

Vallaha G230 hiç tavsiye etmem. Sana tavsiyem Cooler Master Masterkeys Lite L al zaten mause ve klavye verior ve ikiside çok güzel ürünler. Yanına da yine Cooler Masterın Masterpulse alırsın kulaklık olarak toplamda 400tl tutmuş olur. Biliyorum son zamanlarda çok Cooler Master önerdim fakat cidden güzel ürünleri var ve fiyat performans olarak çok iyi.

Vallaha G230 hiç tavsiye etmem. Sana tavsiyem Cooler Master Masterkeys Lite L al zaten mause ve klavye verior ve ikiside çok güzel ürünler. Yanına da yine Cooler Masterın Masterpulse alırsın kulaklık olarak toplamda 400tl tutmuş olur. Biliyorum son zamanlarda çok Cooler Master önerdim fakat cidden güzel ürünleri var ve fiyat performans olarak çok iyi.
Güzel öneriler, teşekkür ederiz. 16 hazirana kadar bu fırsatlardan yararlanmanız faydalı olur diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı