300-450 TL mouse önerisi

SeniorLeta

Centipat
Bu fiyatlar arasında mouse arıyorum. El uzunluğum 19-20 cm, genişlik 9 cm ve claw tutuşu yapıyorum.
Zowie EC1-A hoşuma gitti fakat makrosuz ve tak çıkar olmasından dolayı isteğime çok uymuyor.
Razer DeathAdder V2 sanırım yeni çıktı ve DeathAdder zaten hoşuma gidiyordu. Daha olumlu bakıyorum. CS:GO, PUBG, GTA 5, Ark gibi oyunlar oynuyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlar arasında mouse arıyorum. El uzunluğum 19-20 cm, genişlik 9 cm ve claw tutuşu yapıyorum.
Zowie EC1-a hoşuma gitti fakat makrosuz ve tak çıkar olmasından dolayı isteğime çok uymuyor.
Razer DeathAdder V2 sanırım yeni çıktı ve DeathAdder zaten hoşuma gidiyordu. Daha olumlu bakıyorum. CS:GO, PUBG, GTA 5, Ark gibi oyunlar oynuyorum. Sizce hangisini almalıyım?

3 Aydır Razer DeathAdder Elite kullanıyorum çok memnunum.
450IPS tarama hızı %99.4 çözünürlük doğrulu ve gerçek 16.000 DPI ile rakipsiz.

Bütçenizi 50TL aşıyor ama şiddetle almanızı tavsiye ediyorum

.
Zowie EC1-a hoşuma gitti fakat makrosuz ve tak çıkar olmasından dolayı isteğime çok uymuyor.

DeathAdder V2 daha iyiymiş ve daha ucuz onu alın :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı