300-500 TL arası oyuncu mouse önerisi

Deathadder V2 - Google Alışveriş dünyanın en iyi sensörü dünyanın en hızlı Switch'leri.

Arkadaşlar cidden inanıyor musunuz 10 yıllık mouse böyle çalışır mı 200 IPS 8500DPI var mıydı o dönem öyle bir mouse.
Üstünde mercury yazmıyor diye başka sensör mü kullanmış oluyor çift tıklamaya sözüm yok ama uzun süre kullandım 100 basışımda bir çift oluyor ama fiyatı ortada.

Hocam hangi mouseden bahsediyorsunuz
Bir de bence Razer ile HP'nin arasında 200 TL'lik bir fark yaratacak özellik göremiyorum.

Ben şahsen memnunum sensörü kaliteli elim 19 cm palm tutuyorum tam oturuyor Omen Gaming Hub yazılımı var renk ayarlamaları güzel Hz DPI ve sensör algılama yüksekliği değiştirilebilir, kablosu demir örme bayağı bayağı sağlam avuç kısmı güzel gösteriyor ama ben palm tuttuğum için gerek duymadım sensörün PWM3389 olması da çok büyük bir artı malzeme kalitesi güzel ter izi kalmıyor benim elimi terletmedi(kışın) ben memnunum şahsen ha bir de makro atana biliyor ve 0.2 ms bir ara dünyanın en hızlı mouse udu hala öyle galiba.
Eksik tek yönü kablosu ağır.
O da problem yaratmıyor.

Peki elim 17 cm, tam oturur mu? Bazen hafif claw tutuyorum ama genellikle palm tutuyorum, bana uyar mı?

Geri
Yukarı