300-500 TL kasa önerisi

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasanın arkasındaki hoparlör girişi, öndeki kulaklık ve mikrofon girişi ve açma kapama düğmesi bozuldu, e ben de kasanın kapağını açtım ve düğmeyle bağlı olan kabloyla açıp kapatıyorum ve gün içinde kapağı açık kasanın, yaklaşık 1 yıldır böyle ne kadar zarar vermiştir? 2. olarak yeni bir içi boş kasa almak istiyorum kasanın içinde kabloları ve güç merkezi var mı yani fişin takıldığı yer? Kasayı aldıktan sonra ekstra bir şey almam lazım mı? Bütçem 300-500TL.
Sistemim;
AMD FX 6300.
NVIDIA GT 1030 ekran kartı.
4x4 16 GB RAM.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Fişin takıldığı yer yani güç kaynağı yok. Bu sadece kasa. Güç kaynağınızı iyi almak istiyorsanız buna bakabilirsiniz.

Fişin takıldığı yer yani güç kaynağı yok. Bu sadece kasa. Güç kaynağınızı iyi almak istiyorsanız buna bakabilirsiniz.

Öncelikle yanıtın için teşekkür ederim, youtubeda eski kasanın içindekileri nasıl yeniye geçirebileceğim hakkında video var mı? Ayrıca eski kasadaki güç kaynağını yeni kasaya alamaz mıyım?

Ayrıca eski kasadaki güç kaynağını yeni kasaya alamaz mıyım?
Alabilirsiniz. Ben sadece eğer kasayla birlikte değiştirecekseniz diye söylemiştim. Sistemin parçalarını söküp, bu videoyu takip edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alabilirsiniz. Ben sadece eğer kasayla birlikte değiştirecekseniz diye söylemiştim. Sistemin parçalarını söküp, bu videoyu takip edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eski güç kaynağını kullanmak yeni kasaya her hangi bir zarar vermez değil mi?

Geri
Yukarı