300-500 TL laptop soğutucu önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, laptopum çok ısındığı için güzel bir tane soğutucu almayı düşünüyorum. 300-500 lira civarlarında bildiğiniz güzel soğutucu modellerini yazabilir misiniz ?

Laptop 17.3 inç.

(Gerçekten çok farkını hissedersin dediğiniz bir şey olursa bütçeyi biraz daha aşabilirim)

Bu nasıl sizce hocam ?
@Just a Minute hocam buyrun sizde.

Bu nasıl sizce hocam ?
@Just a Minute hocam buyrun sizde.
Monster deneyimlemedim ama Zalman hem sessiz çalışıyor, hem malzeme kalitesi başarılı ve soğutma olarak da sürüyle fan koyan diğer markalardan daha başarılı. Ama bir soğutucudan 10-15 derece düşürmesini beklemeyiniz.
Cpu 99 dereceye çıkıyorsa eğer bence laptopun kendi soğutmasıyla ilgili bir sorun mevcuttur, soğutucunun bu durumda işe yarayacağını zannetmiyorum. 99 dereceye çıkması demek işlemci kendini kısmasa daha da artacak demektir. 99 dereceyi görünce işlemciler kendi gücünü koruma amaçlı düşürür ve 99 derecede kalır.

Monster deneyimlemedim ama Zalman hem sessiz çalışıyor, hem malzeme kalitesi başarılı ve soğutma olarak da sürüyle fan koyan diğer markalardan daha başarılı. Ama bir soğutucudan 10-15 derece düşürmesini beklemeyiniz.
Cpu 99 dereceye çıkıyorsa eğer bence laptopun kendi soğutmasıyla ilgili bir sorun mevcuttur, soğutucunun bu durumda işe yarayacağını zannetmiyorum. 99 dereceye çıkması demek işlemci kendini kısmasa daha da artacak demektir. 99 dereceyi görünce işlemciler kendi gücünü koruma amaçlı düşürür ve 99 derecede kalır.

V21.8'in soğutması iyi altı hava alırsa problem olmaz yukarıda atılan Zalman soğutucu iyi alınabilir.
Tamamdır bu soğutucudan alacağım o zaman çok teşekkür ederim hocalarım.

Evet sıcaklık fazla zaten teknik servise götüreceğim laptopu.

Yeni konular

Geri
Yukarı