300-500 TL Mekanik klavye önerisi.

Bütçe
300-500

Emrella

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar herkese iyi geceler. Ben Setimin bazı parçalarını satıyorum. Elime 300-500 TL bir para geçecek. Mekanik bir klavye önerir misiniz? Sizden ricam Blue switch olmasın. Ve lütfen Gamepower gibi markalar önermeyin. Yazı yazmak, oyun oynamak için kullanacağım, şimdiden teşekkür ederim. Fiyatta oynama olabilir biraz.

Arkadaşlar merhabalar herkese iyi geceler. Ben setimin bazı parçalarını satıyorum. Elime 300-500 TL bir para geçecek. Mekanik bir klavye önerir misiniz? Sizden ricam Blue Switch olmasın. Ve lütfen Gamepower gibi markalar önermeyin. Yazı yazmak, oyun oynamak için kullanacağım, şimdiden teşekkür ederim. Fiyatta oynama olabilir biraz.

Bu bütçede bunu aldım daha iyisi yok gibi bir şey

Arkadaşlar merhabalar herkese iyi geceler. Ben Setimin bazı parçalarını satıyorum. Elime 300-500 TL bir para geçecek. Mekanik bir klavye önerir misiniz? Sizden ricam Blue Switch olmasın. Ve lütfen Gamepower gibi markalar önermeyin. Yazı yazmak, oyun oynamak için kullanacağım, şimdiden teşekkür ederim. Fiyatta oynama olabilir biraz.

Bu bütçede bunu aldım daha iyisi yok gibi bir şey

Hocam 2. eli var mıdır?
Alınmaz hocam o.

Arkadaşlar merhabalar herkese iyi geceler. Ben setimin bazı parçalarını satıyorum. Elime 300-500 TL bir para geçecek. Mekanik bir klavye önerir misiniz? Sizden ricam Blue Switch olmasın. Ve lütfen Gamepower gibi markalar önermeyin. Yazı yazmak, oyun oynamak için kullanacağım, şimdiden teşekkür ederim. Fiyatta oynama olabilir biraz.

GamaKay MK61 sarı Switch'li beyaz modelini almanı öneririm ve alırken telefon uygulamasını kullan indirim yapıyor ve ilk kez satın satın alım yapıyorsan sana yeni kullanıcı kuponu veriyor ayrıca BGRATON kodunu girip extra indirim alabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı