300-500 TL mikrofonu güzel kulaklık önerisi

İncelemelerine baktım. Mikrofon gayet kaliteli fakat marka hakkında endişeliyim. Nasıldır sizce?
Risk almaya değmez.

"Rampage, Game Booster ve Gamepower birkaç tane daha var 2. sınıf ekipman üreticileridir. Ürünleri diğer markalara göre biraz daha kalitesizdir genel olarak. Bu açığı RGB ile kapatıp bilgisiz kullanıcılardan güzel satışlar yakalayan firmalar benim gözümde." @261538 söylemiş çok doğru demiş.

Risk almaya değmez.
Corsair Void'in mikrofonu ayarlanabiliyor mu yoksa sadece öyle mi kalıyor?

Corsair Void'in mikrofonu ayarlanabiliyor mu yoksa sadece öyle mi kalıyor?
Mikrofonu her yöne gidiyor. Yukarı çekilince kapanıyor, aşağı indirince açılıyor. Sağa sola da gidiyor. Kraken X kırılır elinizde kalır, blackshark v2 x'i anakartınız iyiyse alın. CH321'in fiyatı 290'dı, artması kötü oldu ama yine alınabilir. Ayrıca incehesap'tan uzak durun.
Bunları öneririm.

Mikrofonu her yöne gidiyor. Yukarı çekilince kapanıyor, aşağı indirince açılıyor. Sağa sola da gidiyor. Kraken X kırılır elinizde kalır, blackshark v2 x'i anakartınız iyiyse alın. CH321'in fiyatı 290'dı, artması kötü oldu ama yine alınabilir. Ayrıca incehesap'tan uzak durun.
Bunları öneririm.
incehesaptan klavye aldım sıkıntı çıkmadı. Neden uzak durmalıyım?
Ekstra olarak kulaklıktan kısıp https://www.hepsiburada.com/dexim-d...op-professinonal-streaming-usb-mikrofon-siyah
Bu üründen almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı