300-500 TL'ye Direksiyon seti önerisi

TheThrone

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir direksiyon seti alma kararı verdim fakat piyasada ki çoğu ürün ya 180º ya da çok pahalı. Bugün MediaMarkt'ta Rampage Rx4 model 270º bir direksiyon seti gördüm daha sonra internette 450-500 TL arası fiyatlar buldum. Sizce bu set alınır mı ? Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. Onun dışında 300-500 TL aralığındaki önerilerinize de açığım.

Direksiyonda 270 derecede dahil olmak üzere aşağısı alınmaması taraftarıyım. 900 derece olan direksiyonlara yönelmenizi önereceğim. Bu fiyat aralığında ikinci el temiz bulursanız Driving Force GT, G25 bulunursa G27 modelini önereceğim.

270 derece ve altı gerçekten oyundan sizi soğutacak derecede canınızı sıkabilir. Ha ama ikinci elde bulamadınız kaliteli (tabii bulabilirseniz) 270 derece direksiyon alın.

Arkadaşım lütfen Rampage marka ürünlere o kadar paralar vermeyin. Çok dandik malzemeler emin ol zevk almazsın. Arkadaşın dediği gibi ikinci el ürünlere yönelmeni ve G27 almanı tavsiye ederim. Yıllarca Logitech direksiyon seti kullandım ve memnun kaldım. Paranı çöpe atma alabiliyorsan G27 al yoksa alma farklı bir şey için kullan paranı. G27 alırken de ürünü kesinlikle test etmeden alma derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı