300-700 TL Mikrofonsuz oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Eskopya27

Centipat
Mikrofonum olduğu için mikrofonsuz oyuncu kulaklığı arıyorum, fiyat aralığım 300 700 TL. Oyunlardaki amacım sesi 3D şeklinde almak. Squad tarzi oyunlar oynuyorum, sesin yönleri çok önemli ve hikayeli oyunlar oynuyorum, beni oyunun ortamında hiseettirebilecek 7.1 (ses kartı) varsa öncelikli kulaklık önerebilir misiniz?

Bu paranın alabileceği en iyi kulaklık (siyah ve kutusuz seç) ama vergilerle birlikte 800 - 700 TL gelecektir büyük ihtimalle. 7.1 ses kalitesini bozuyor, deneyiminizi daha iyi yapmak yerine daha kötü yapar. Kaliteli bir stereo her zaman daha iyidir.

Bu paranın alabileceği en iyi kulaklık (siyah ve kutusuz seç) ama vergilerle birlikte 800 - 700 TL gelecektir büyük ihtimalle. 7.1 ses kalitesini bozuyor, deneyiminizi daha iyi yapmak yerine daha kötü yapar. Kaliteli bir stereo her zaman daha iyidir.
Benim tek anlamadığım 3D sesi stereolar veriyor mu bu 3D ses için 7.1 şart mı yoksa stereo alıp iyi bir ses kartıyla 3D ses alınabiliniyor mu?

Benim tek anlamadığım 3D sesi stereolar veriyor mu bu 3D ses için 7.1 şart mı
Kulaklığa göre değişir. Zaten 7.1 3D ses vermiyor mu? Hem donanımsal olmadığı için yazılımsal olacaktır ve bunlar iyi olmuyor genelde.
yoksa stereo alıp iyi bir ses kartıyla 3D ses alınabiliniyor mu?
Alınabilir ama düzgün bir deneyim için iyi bir ses kartı lazım ve onlar da ucuz değil maalesef.

Sana daha iyi bir deneyim sunmaz bu bütçede, kaliteli bir stereo daha iyi. Attığımı almanı tavsiye ederim ama vergilerle dediğim gibi 800 - 700 TL arası olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı