300 bin lira bandında sıfır araç önerisi

Sen CVT alınmaz dediğin sürece ben de DSG alınmaz diyerek kendime hak yaratabilirim.

Dolayısıyla güzel güzel tavsiye vermişken alıntılayıp önerdiğim araca teneke hissiyatı yakıştırmayı yapıyorsan, konuyu uzatan sensindir. Evet, binlerce Civic ve CVT kullanıcısı bir tenekeye biniyor ve farkında değil. Bunu fark eden sen de bizi aydınlatıyorsun.

İki araba da üzmez, hiçbirisi de teneke hissiyatına sahip değil. 1.0 110 PS motor da 1.5 180 PS motor hissiyatına sahip değil.
Hocam başka yorum yapmayacağım çünkü işi kişisel tartışmaya doğru götürüyorsunuz.
Ben ne size bir şey dedim ne de Civic'e teneke dedim. İkisini de kullandım, benim hissettiğim böyle dedim.
1.0 TSI ile 1.5 Turboyu da hiçbir şekilde yan yana koymadım, CVT şanzımanı sevmediğimi açıkça göstermek için bir örnek verdim.
Açıkçası sizin böyle doğrudan saldırmanıza da bir anlam veremedim çünkü öyle ortalığa gereksiz saldıran biri değilsiniz. Forumdaki sevdiğim ve saygı duyduğum sayılı kişilerdensiniz.
Ben tamamen kişisel fikirlerimi belirttim, size yönelik de hiçbir ifade kullanmadım, "kafan mı iyi böyle öneri mi olur" veya "önce öğren sonra konuş" veya "ezberden boş konuşma" türü sözler hiç kullanmadım ve kullanmam da. Sizin böyle cümleler kullandığınızı da iddia etmiyorum. Sizin önerinizi görünce alıntıladım ve kullanım deneyimlerimden yola çıkarak bir yorumda bulundum ve bu yorumumun aracı sizin önermiş olmanızla hiçbir alakası yok, @Yararsız Üye da önerseydi, @326001 da önerseydi yine aynı şeyi diyecektim. Takarsınız veya takmazsınız, önemsersiniz veya önemsemezsiniz, inanırsınız veya inanmazsınız o tamamen size kalmış bir durum. Ortada kim haklı kim haksız durumu da yok, hiçbirimizin de söylediği yanlış bir şey de yok. Belirli noktalardan yola çıkarak karşılaştırmalar yapıyoruz, fikirlerimizi belirtiyoruz. Önerinize de size de saygı duyuyorum, bu konu sizinle alakalı fikirlerimi de etkilemeyecek. Bu konudan sonra siz benim hakkımda kötü düşünürseniz de sağlık olsun, yapacak bir şey yok. Artık konuyu kirletmeye ve saptırmaya başladığımı hissediyorum, o yüzden başka bir yorumda bulunmayacağım, sadece konu sahibinin sorusu olursa onu cevaplayacağım.

2020'nin sonunda liste fiyatı 360-380 arası olan T-ROC 'u 305 e aldık. Hala daha liste fiyatının altına veriyorlar.

Merhaba,
İnternette araştırmalarım sonucu tam olarak çıkarıma varamadığım bir konu. Toplam istediğim 4 kriter var.
-c segmenti bir araç.
-Anahtarsız giriş ve çalıştırma.
-Elektronik park freni ( el freni)
-Otomatik katlanır yan ayna.
Bu dört kriteri de aynı anda sunan ve 300-320 bin TL bandında olan bir araç var mı?
Skoda octavia ya bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı