300 bin lira bandında sıfır araç önerisi

@Silinen üye 2 ay önce sıfır aldım T-Roc'u. Saydıkların var hocam hem de fazlasıyla.

O fiyata bu özellikleri hangi bayiden aldın? Gidip bende alacağım.
Arabanın sıfırı opsiyonsuz 380.000TL. Konu sahibinin istediği özelliklerin hepsi opsiyon. 380.000TL olarak satılan pakette sustalı anahtar veriyorlar. Nereye aynı özellikleri fazlasıyla aldın?
Fiyat listesi her zaman pahalı olur bayiye gidince fiyat düşüyor dersen de Doğuş Oto bu linkten hazır bayi araçlarına bakabilirsin. En düşük fiyatlı olan opsiyonsuz araç. Tek paket olarak satıldığı için en yüksek paket gibi durabilir ancak arabada hiç bir özellik yok.

O fiyata bu özellikleri hangi bayiden aldın? Gidip bende alacağım.
Arabanın sıfırı opsiyonsuz 380.000TL. Konu sahibinin istediği özelliklerin hepsi opsiyon. 380.000TL olarak satılan pakette sustalı anahtar veriyorlar. Nereye aynı özellikleri fazlasıyla aldın?
Fiyat listesi her zaman pahalı olur bayiye gidince fiyat düşüyor dersen de Doğuş Oto bu linkten hazır bayi araçlarına bakabilirsin. En düşük fiyatlı olan opsiyonsuz araç. Tek paket olarak satıldığı için en yüksek paket gibi durabilir ancak arabada hiç bir özellik yok.

Hocam sahibinden.com'da galerilerin sattığı sıfır araçlar var onlardan alabilirsin.
Ben 2 ay önce dolar kuru düşmeden önce 360.000 TL'ye aldım.
Bayiler arasında fiyat çok oynuyor, Ankara Etimesgut Doğuş Otodan aldım.
Diğer bayilerin 15.000 TL altına fiyat verdiler. Liste fiyatlarına pek bakmayın.

Hocam sahibinden.com'da galerilerin sattığı sıfır araçlar var onlardan alabilirsin.
Ben 2 ay önce dolar kuru düşmeden önce 360.000 TL'ye aldım.
Bayiler arasında fiyat çok oynuyor, Ankara Etimesgut Doğuş Otodan aldım.
Diğer bayilerin 15.000 TL altına fiyat verdiler. Liste fiyatlarına pek bakmayın.

Liste fiyatını değil hazır araçları attım. Verdiğim linkte en ucuz 393.000TL'ye var. Ankara Etimesgut ve Çankaya bayilerinde araçlar. Yıl sonuna denk geldiğiniz için neredeyse 40-50bin TL daha ucuz fark ile aldınız. Şu an aldığınız rakama bu aracı almak imkansız.

1.5 Turbo benzinli Honda civic alırdım. Söylediğin donanımlardan daha fazlası var. Motoru iyi, şanzımanı sorunsuz. Bakımlarını zamanında yaptırdığın sürece ömürlük otomobil.

Aynı şeyi kaportası için düşünmüyorum hocam. Bir süreden sonra boyaları atıyor veya C direği kendiliğinden göçüyor.

Aynı şeyi kaportası için düşünmüyorum hocam. Bir süreden sonra boyaları atıyor veya C direği kendiliğinden göçüyor.
Söylediğin sorunlar makyajdan sonra düzeltildi, ki seneye kasa değiştirecek. Ezberlenen cümleleri araştırmadan sunmayın.

O fiyatta yeni Octavia tek geçerim. Kullanma imkanım da oldu, kesinlikle çok iyi bir araç. Hele bir de işin içine genişliği katarsan zaten genişlikte D segmentlerle bile kıyas almaz.
1.5 Turbo benzinli Honda Civic alırdım. Söylediğin donanımlardan daha fazlası var. Motoru iyi, şanzımanı sorunsuz. Bakımlarını zamanında yaptırdığın sürece ömürlük otomobil.
Hocam iki arabayı da kullandım, belki biraz ofansif kaçabilir ama mevcut kasa Civic yeni Octavia'nın yanında teneke gibi hissettiriyor. Octavia ses yalıtımı olarak kat kat daha iyi, genel iç mekan kalitesi olarak da daha üstün. Ayrıca benim için sadece CVT bile Honda'dan uzak durmak için yeterli. Ruhsuz ötesi sıkıcı bir şanzıman. Arabayı kullanırken tek beklenti A noktasından B noktasında gitmekse alınabilir ama birazcık daha fazlası istendiği an yetersiz kalıyor, hele DSG ile kıyas bile almaz. DSG'nin en büyük dezavantajı düzgün kullanılmazsa çok baş ağrıtması, o da birazcık dikkatle hiçbir sorun çıkmadan kullanılır. 180 beygir CVT yerine 110 beygir DSG tercih ederim ki zaten performans bekleyen 1.5 TSI da alabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı