300 bin TL araba önerisi

Corolla'lar hem sıkıntı çıkarmaz hem tekrar sattığınızda pişman etmez. Sedan arabada hep ilk öncelik olması gerektiğini düşünüyorum.

Insignia acayip bir hızda yükseldi tam baktığımda 310 civarlarına çok güzel araçlar vardı ama 340 üstüne çıktı fakat yine de takipteyim şuan para altında o yüzden acele edemiyorum yükselmesini bekliyorum. Skoda Octavia 1.4 TSI nasıldır ?
Şuanda takipte olduğum model listesi güncel;
  • Toyota Corolla 1.33 2013-2015
  • Volkswagen Jetta 1.2 TSI 2012-2014 / 1.4 TSI
  • Opel Insignia 1.6 T 2009-2012
  • Ford Focus 2012 1.6 Ti-VCT
  • Hyundai Accent Blue 2012- 1.4 CVVT / DCVVT ( Arasındaki farkı bilmiyorum. )
  • Ford Mondeo 2010 1.6

Opel / Insignia / 1.6 T / Edition Elegance / 2010 İNSİGNİA 1.6 TURBO 170 KM HASARSIZ KREDİ VE SENET İMKANI sahibinden.comda - 1025268464 Yozgat'ta yaşadığım için çevre illerden almam gerekiyor bir de artık uzak şehirlere git, gel, expert yaptır 2-3 Bin TL'lere mâl olucak.
@diegoarmano arkadaşımız yorumunda bahsettiğiniz tüm modellere dair nokta atışı tespitler yapmış. Yerinizde olsam 2013 ve sonrası model yılında olmak suretiyle 1.4 TSI Jetta modelini tercih ederim. Az masraf açar, satması kolay olur, performansı da Insignia hariç tüm modellere göre çok daha tatminkar olur.

@diegoarmano Hocam çok değerli bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim sayenizde bir şeyler şekillendi zihnimizde. Bu öncelikleri göre etrafımda araç arayıp ona göre fırsat kovalayacağım.
@ambargo Evet çok performans arayışında da olmadığımız için öncelik veriyorum ama kredi çekmek zorunda bırakıyor yine de.
@Sylvestre Hocam o modeller daha pahalı ya 122 HP olması da çok hoş ama.

Ekleme yapacaktım 1.4 TSI 2010 Octovialar hakkında bilginiz var mı çok yakınımda böyle bir araç var da; Skoda / Octavia / 1.4 TSI / Ambiente / DÜŞÜK KM TEMİZ OCTAVİA sahibinden.comda - 1014792331

Son düzenleme:
@diegoarmano Hocam çok değerli bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim sayenizde bir şeyler şekillendi zihnimizde. Bu öncelikleri göre etrafımda araç arayıp ona göre fırsat kovalayacağım.
@ambargo Evet çok performans arayışında da olmadığımız için öncelik veriyorum ama kredi çekmek zorunda bırakıyor yine de.
@Sylvestre Hocam o modeller daha pahalı ya 122 HP olması da çok hoş ama.

Ekleme yapacaktım 1.4 TSI 2010 Octovialar hakkında bilginiz var mı çok yakınımda böyle bir araç var da; Skoda / Octavia / 1.4 TSI / Ambiente / DÜŞÜK KM TEMİZ OCTAVİA sahibinden.comda - 1014792331
Bütçe konusunda sizi zorluyorsa 1.2 tsi 105 hp motoruyla Jetta da tercih edilebilir. Hatta yerinizde olsam attığınız Octavia yerine dediğim seçeneği düşünürüm.

Sorunsuzluk masrafsızlık açısından 1.6 corolla önerebilirim.
Konfor az tüketim ve performans açısından wolksvagen 1.2 tsi önerebilirim
Ancak tsi motorlarda piston kırması gibi sorunlar çıkabiliyor eğer ki tsi alacaksanız eski modelleri önermem yeni çıkan tsi motorlara bakınız.

2010 1.6 Comfort var Toyota / Corolla / 1.6 / Comfort / İlk Sahibinden Satılık sahibinden.comda - 1036252516
Sorunsuzluk masrafsızlık açısından 1.6 corolla önerebilirim.
Konfor az tüketim ve performans açısından wolksvagen 1.2 tsi önerebilirim
Ancak tsi motorlarda piston kırması gibi sorunlar çıkabiliyor eğer ki tsi alacaksanız eski modelleri önermem yeni çıkan tsi motorlara bakınız.
Şöyle bir şey var Jetta ve Octavia arasında en az 20 bin TL fark var o yüzden 320 bandı benim için daha bir artısı var. Maksimum 20 Kredi çekebilecek durumdayız, araba fiyatı +10 Bin TL cepte olması gerekiyor. O yüzden bu fiyat çerçevesinde sıkıştım kaldım.
Bütçe konusunda sizi zorluyorsa 1.2 tsi 105 hp motoruyla Jetta da tercih edilebilir. Hatta yerinizde olsam attığınız Octavia yerine dediğim seçeneği düşünürüm.

Bu araç nasıldır ? Jetta duruşu olsun motoru olsun çok cezbediyor fiyatı da uygun gibi geldi daha önce favoriye almıştım fiyatı düştü diye bildirim de geldi.
Fiyatı hakkında çok bilgim yok ama araba gayet güzel duruyor dıştan da ne bileyim iç mekanı sanki VW'nin üvey evladıymış gibi tasarlamışlar çok kalitesiz duruyor. Birkaç kişinin 122 HP'lik motorda tekleme sorunu yaşadığını belirttiğini gördüm. Çoğu da işin içinden tam olarak çıkamamış. Bence kronik değil de kullanıma bağlı oluşan bir sorun gibi duruyor. Motoru gayet güçlü gibi kasası için.

Fiyatı hakkında çok bilgim yok ama araba gayet güzel duruyor dıştan da ne bileyim iç mekanı sanki VW'nin üvey evladıymış gibi tasarlamışlar çok kalitesiz duruyor. Birkaç kişinin 122 HP'lik motorda tekleme sorunu yaşadığını belirttiğini gördüm. Çoğu da işin içinden tam olarak çıkamamış. Bence kronik değil de kullanıma bağlı oluşan bir sorun gibi duruyor. Motoru gayet güçlü gibi kasası için.
Fiyatı uygundu Aksaray'da ki arkadaşa ulaşana kadar Opsiyonlanmış maalesef. Piston kırma falan duymuştum ama çok memnun olan var artık biraz da şans işine kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı