300 bin TL araba önerisi

Amogaçi

Hectopat
Evet elimizde bu kadar birikmiş var. Bu fiyata alınabilecek en mantıklı otomobil tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyata 10 koy 20 koy diyerek tavsiye vermezseniz sevinirim. Üst limit zaten 300 bin. Şimdiden herkese teşekkürler.

Benzin, benzin&lpg.
Manuel, az yakan ve tutulan bir model tavsiye ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Eski arabamı öneririm. 2013 1.5 dci symbol 200.000 km civarlarında hasarsız bir tane bulabilirsiniz. Bundan daha az yakan araba yok. Parçası ucuz, 1.5 dci motor ise sorunsuz. 700.000kmlere kadar gidiyor bakımlarını aksatmazsanız.

Evet elimizde bu kadar birikmiş var. Bu fiyata alınabilecek en mantıklı otomobil tavsiyelerinizi bekliyorum. Fiyata 10 koy 20 koy diyerek tavsiye vermezseniz sevinirim. Üst limit zaten 300 bin. Şimdiden herkese teşekkürler.

Benzin, benzin&lpg.
Manuel, az yakan ve tutulan bir model tavsiye ederseniz sevinirim.
Toyota Auris 300 bin den daha ucuza bulabilirsiniz.

Gönderiyi düzenlemiştim. Tekrar göz atabilir misiniz?
i20, 1.4 Comfortline Polo, 1.2 Atmosferik Clio, 0.9TCe Dacia Sandero, B6 1.6 FSI Passat, 2016 Fiesta gibi araçlardan kendinize en uygunu seçebilirsiniz. Biraz eski ama kaliteli olsun diyorsanız S40 ilanlarına göz atabilirsiniz. Fakat yakar haberiniz olsun.

Şehir ve yol arabısı istiyorsan Hyundai Accent bizde vardı neredeyse 13 yıldır elimizde 2005 model biraz eski ama çok az yakıyor ve içi bayağı geniş ama Antalya'ya falan giderken yanınızda su olmazsa arabanın yanma gibi kötü bir yanıda var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı