300₺ fare önerisi

Tufan4

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 4 senedir Preo'nun Mouse'unu kullanıyorum. Fakat artık takılmalar oluyor, değiştirmek istiyorum. Ağırlıklı olarak CS:GO, Fortnite oynuyorum. Kullanan, bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Şu kadar ekle şunu al demeyin. Aklımda şunlar var:

ASUS TUF M3 kullanıyorum gayet memnunum bir sorunum yok sadece küçük eli olan biriyseniz mouse biraz büyük.

Hocam bütçeyi bir tık aşabilirseniz eğer SteelSeries Rival 3 öneririm kendim 1 yıldır kullanmaktayım çok memnunum kendi yazılımı var her şeyini ayarlarabiliyorsınuz.

ASUS TUF M3 kullanıyorum gayet memnunum bir sorunum yok sadece küçük eli olan biriyseniz mouse biraz büyük.
Yok bende tam tersi. Elim biraz büyük olduğu için biraz büyük mouse bakıyodum ama her mouseyi her yerde deneme fırsatı olmuyor maalesef. O yüzden bunu söylemen iyi oldu teşekkürler. Bir de merak ettiğim mouse ayarları için yazılımı var mı ve rgb ayarlanabiliyor mu?

Yok bende tam tersi. Elim biraz büyük olduğu için biraz büyük mouse bakıyordum ama her fareyi her yerde deneme fırsatı olmuyor maalesef. O yüzden bunu söylemen iyi oldu teşekkürler. Bir de merak ettiğim mouse ayarları için yazılımı var mı ve RGB ayarlanabiliyor mu?

Hocam kusura bakmayın geç gördüm ASUS Armoury Crate yazılımından cihazın RGB, DPI vs gibi ayarlarını yapabilirsiniz ek olarak baska ASUS model donanımınız varsa Aura kısmından RGB lerinizi birbirine bağlayabilirsiniz.

Hocam kusura bakmayın geç gördüm ASUS Armoury Crate yazılımından cihazın RGB, DPI vs gibi ayarlarını yapabilirsiniz ek olarak baska ASUS model donanımınız varsa Aura kısmından RGB lerinizi birbirine bağlayabilirsiniz.
Ekran kartım ve anakart asus marka. Detayları bilmiyorum nasıl ayarlanıyor vs. Ama sağ ol yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı