300 FPS'te akıcılık ve yırtılma sorunu

xDogan159

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, GTX 1060 6 GB aldım monitorüm 60 Hz. CS:GO'da 300 FPS alıyorum fakat 250'de bile eski PC'mdeki 70 80 FPS gibi yani yırtılma vs. oluyor. Öneriniz var mıdır ne yapmam gerek? Ayarları falan mı yükselteyim her türlü 60 Hz hissedeceğim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, GTX 1060 6 GB aldım monitorüm 60 Hz. CS:GO'da 300 FPS alıyorum fakat 250'de bile eski PC'mdeki 70 80 FPS gibi yani yırtılma vs. oluyor. Öneriniz var mıdır ne yapmam gerek? Ayarları falan mı yükselteyim her türlü 60 Hz hissedeceğim için.
Monitörden kaynaklanıyordur, dikey eşitlemeyi açtığınızda sorununuz çözülecek ama akıcılık çözülür mü bilmiyorum.

Ben yırtılmayı yanlış anladım galiba. Şöyle söyliyeyim, 270fpsde bile 70 fps gibi oynuyorum oyun daha çok kasıyor gibi. Öneri dediğim hani fps 200 sabitleme veya her türlü 75 hissetiğim için ayarları yükseltme vs.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı