300₺ Gamepad önerisi

MoonDrag

Hectopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Merhabalar, hikayeli oyunlar için ergonomik ve konforlu bir Gamepad önerisi yapar mısınız? 300 TL bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemel bu videoyu izlemişsinizdir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde Logitech F710 önerecektim, malum bütçenize uygun olmadığı için ve daha doğrusu artık ileriye dönük bir teknolojiyi tercih etmemiz gerektiğinden ötürü Pusat'ı önermek istedim. İleriye dönük bir teknolojiden kastım; elimde Xbox One S kontrolcüsü mevcut. Gerek ergonomik konusunda, gerek konfor konusunda Pusat ürüne haliyle benziyor. Öte yandan yukardaki videoda F710'a göre karşılaştırması var.

Muhtemel bu videoyu izlemişsinizdir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde Logitech F710 önerecektim, malum bütçenize uygun olmadığı için ve daha doğrusu artık ileriye dönük bir teknolojiyi tercih etmemiz gerektiğinden ötürü Pusat'ı önermek istedim. İleriye dönük bir teknolojiden kastım; elimde Xbox One S kontrolcüsü mevcut. Gerek ergonomik konusunda, gerek konfor konusunda Pusat ürüne haliyle benziyor. Öte yandan yukarıdaki videoda F710'a göre karşılaştırması var.

Öneriniz üzere Monster Pusat’ı satın aldım. N11.com üzerinden 269 TL fiyatı vardı. İnternetten bulduğum 25 TL indirim kodu ve Papara'nın geri ödeme özelliği sayesinde 37.20 lira indirim ile piyasanın çok altında bir fiyat olan 231.90 TL’ye satın aldım. Hepinize teşekkür ederim.

Öneriniz üzere Monster Pusat’ı satın aldım. N11.com üzerinden 269 TL fiyatı vardı. İnternetten bulduğum 25 TL indirim kodu ve Papara'nın geri ödeme özelliği sayesinde 37.20 lira indirim ile piyasanın çok altında bir fiyat olan 231.90 TL’ye satın aldım. Hepinize teşekk
Hocam elimde Xbox One X var. Aldığınız gamepad Xbox One X uyuyor mu? 2. Konsol olarak almayı düşünüyorum da.

Öneriniz üzere Monster Pusat’ı satın aldım. N11.com üzerinden 269 TL fiyatı vardı. İnternetten bulduğum 25 TL indirim kodu ve Papara'nın geri ödeme özelliği sayesinde 37.20 lira indirim ile piyasanın çok altında bir fiyat olan 231.90 TL’ye satın aldım. Hepinize teşekkür ederim.

Mortal Kombat için gamepad bakıyorum ben de. Memnun musun? Papara'nın da şu olayı cezbediyor, her şeyi mi geri ödüyorlar yahu?

Geri
Yukarı