300₺ ile İstanbul'da ne yapılabilir?

enesyagmur

Decapat
Arkadaşlar kripto mecrasından, airdrop kovalayarak elde ettiğim bi havadan gelen 300₺ var. Kız arkadaşım ile nasıl değerlendirebiliriz bu parayı İstanbul'da? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adalar'a gidip bisiklet kiralayıp gezebilirsiniz derdim de havalar malum. Onun dışında Tarihi, Turistik yerlere götürebilirsin (Galata Kulesi, Sultanahmet).

Gezer tozarsın. Gelmeden önce gitmek istediğin yerleri belirle daha kolay olur senin için. İstanbul’u da bu kadar abartmayın yani tamam biraz pahallı fakat burada da TL geçiyor sonuçta:) Hani yeter mi 300₺ demeyin sakın.

Gezer tozarsın. Gelmeden önce gitmek istediğin yerleri belirle daha kolay olur senin için. İstanbul’u da bu kadar abartmayın yani tamam Biraz pahallı fakat burada da TL geçiyor sonuçta:) Hani yeter mi 300₺ demeyin sakın.

İstanbulda doğdum, ve istanbulda oturuyorum [emoji23] Çok gezeriz çok şey yaparız aslında fakat, illa ki bilmediğimiz gitmediğimiz kuytu köşede güzel yerler, yapılabilecek güzel fikirler vardır diye açtım bu konuyu.

İstanbulda doğdum, ve istanbulda oturuyorum [emoji23] Çok gezeriz çok şey yaparız aslında fakat, illa ki bilmediğimiz gitmediğimiz kuytu köşede güzel yerler, yapılabilecek güzel fikirler vardır diye açtım bu konuyu.
Çukur'a gidin. :D

Sen de yani:) Konuyu sanki dışardan gelecek birisi gibi yazmışsın ben öyle anladım yani:) Valla gezilecek yerler herkes tarafından bilinen yerler ama havalar güzel olsa Caddebostan sahilinde güzel vakit geçerdi. Caddeye gidebilirsiniz keyif yaparsınız veya Karaköy’deki mekanlar olabilir. Balat tarafını gezebilirsiniz güzel ve fotoğraflık yerler çok.

Sen de yani:) Konuyu sanki dışardan gelecek birisi gibi yazmışsın ben öyle anladım yani:) Valla gezilecek yerler herkes tarafından bilinen yerler ama havalar güzel olsa Caddebostan sahilinde güzel vakit geçerdi. Caddeye gidebilirsiniz keyif yaparsınız veya Karaköy’deki mekanlar olabilir. Balat tarafını gezebilirsiniz güzel ve fotoğraflık yerler çok.

Hepsine gittik valla.. Sarıyer, Rumeli Fenerinden tutunda Beykoz, Anadolu Kavağına kadar.. Böyle semt ve bölgeden ziyade mekan fikirleriniz var mı arkadaşlar? Şuraya gidip şunu kesinlikle ye dediğiniz, yada şuraya gidip kesinlikle şunu yapın dediğiniz.

Şu havada da İstanbul'da ne yapılabilir ki ya? Biraz bekleyemez misiniz? Havalar güzelleşsin sonra güzelce gezin. :D
Hepsine gittik valla.. Sarıyer, Rumeli Fenerinden tutunda Beykoz, Anadolu Kavağına kadar.. Böyle semt ve bölgeden ziyade mekan fikirleriniz var mı arkadaşlar? Şuraya gidip şunu kesinlikle ye dediğiniz, yada şuraya gidip kesinlikle şunu yapın dediğiniz.
Valla arkadaşlarla Adaya gidip gezdiğimizde çok eğlenmiştik. Bisiklet kiralamıştık. Büyükada'da Aya yorgi'ye çıkmıştık (Ordan iniş çok güzel oluyor. :D).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı