300₺ ile klavye vs kulaklık

Mustafa Yurtalan

Hectopat
Yer
İstanbul Maltepe
Daha fazla  
Yaklaşık 300TL bütçem var 2 üründen 1 tanesini alabilirim. Klavyem büyük olduğu için masayı kaplıyor mouse u hareket ettiriyor. Kulaklık ses sağdan fazla geliyor kırmamak için zor dayanıyorum. 2 ürünü de alacağım para biriktirip ama hangisini ilk alsam bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Klavyeyi almak zorunda değilsin, para biriktirip sonradan önerdiğimden daha iyi bir şey alabilirsin ama gerçekten gerekliyse iş görür.

Klavyeyi almak zorunda değilsin, para biriktirip sonradan önerdiğimden daha iyi bir şey alabilirsin ama gerçekten gerekliyse iş görür.
Rampage rm k50
ve Gamepower Ogre düşünüyorum.

Kardeşim mekanik klavyeye çöp diyip bunu al diyorsan bu siteden çıkmalısın, ben 300 TL klavye arıyorum sen şu an kullandığımdan daha çöp klavye öneriyorsun yazarken kafan güzeldi herhalde.
Kendi bildiğinizi alacaksanız neden konu açıyorsunuz?
Kulaklık daha önemlidir. Ses kasman gerektirecek oyunlarda ciddi etkisi var. @enonertetanem adlı arkadaşımızın dediği kulaklığı alabilirsin.

Kardeşim mekanik klavyeye çöp diyip bunu al diorsan bu siteden çıkmalısın ben 300tl klavye arıyorum sen şu an kulandığımdan daha çöp klavye öneriyorsun yazarken kafan güzeldi herhalde.
Vay, sakin ol. Klavyeyi almayıp sadece kulaklığı da alabilirsin. Sonradan daha iyi bir klavye alırsın.

Gamepower ogre sorunlu ve kalitesiz. Araştırırsan görürsün.
Rampage kulaklıkları Drop Plus almayacaksan çöp.

Kendi bildiğinizi alacaksanız neden konu açıyorsunuz?
Kulaklık daha önemlidir. Ses kasman gerektirecek oyunlarda ciddi etkisi var. @enonertetanem adlı arkadaşımızın dediği kulaklığı alabilirsin.
O kulaklık pek kafama yatmadı doğrusu bu fiyat bandında önerebileceğin başka bir ürün varmı ?

O kulaklık pek kafama yatmadı doğrusu bu fiyat bandında önerebileceğin başka bir ürün varmı ?
Kendim şu an da kullanıyorum 1 tane sıkıntısı yok. Oyunlarda da iş yapıyor. Kulaklığın uygulamasından özel ayarlar yapabiliyorsun. Mesela oyuna girerken tizler biraz yükseliyor video izlerken bass biraz artıyor. Mikrofonu da fena değil. Şimdi Rampage falan diye alma diyenler olacak fakat bu fiyat bandında en iyilerden.

Geri
Yukarı