300₺ klavye tavsiyesi

Aerkazs

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Özel Eğitim Öğretmeni
Merhabalar, klavye almayı düşünüyorum. Yaklaşık 300-350₺ civarı bir bütçe ayırdım. Mekanik olsun, RGB olsun, gibi beklentilerim yok. Numpad olan bir klavye olursa benim için daha iyi olur zira kullanıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, indirim bekleyebilirim çok fazla acelem yok bu konuda fikirlerinizi de belirtebilirseniz memnun olurum.

Merhabalar, klavye almayı düşünüyorum. Yaklaşık 300-350₺ civarı bir bütçe ayırdım. Mekanik olsun, RGB olsun, gibi beklentilerim yok. Numpad olan bir klavye olursa benim için daha iyi olur zira kullanıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, indirim bekleyebilirim çok fazla acelem yok bu konuda fikirlerinizi de belirtebilirseniz memnun olurum.

Ne için kullanıcaksın, Kaç saat harcıyorsun PC başında gibi bilgileri verirsen biraz daha fazla cevap alabilirsin. Sadece fanboylardan cevap alabileceğini düşünüyorum bu bilgiler ile.

Bende kullanıyorum, çok iyi bir model

Bende almayı düşünüyorum bu modeli. Siz kaça aldınız, ergenomikliği veya hissiyatı nasıl görüşlerinizi yazabilir misiniz rica etsem :)

Ne için kullanıcaksın, kaç saat harcıyorsun PC başında gibi bilgileri verirsen biraz daha fazla cevap alabilirsin. Sadece fanboylardan cevap alabileceğini düşünüyorum bu bilgiler ile.

Oyun için de kullanacağım tabii vize, final haftasında da bol bol yazı yazmak için diyebilirim. Kaç saat harcadığım konusu genelde değişken ama en az günlük 4 saati buluyor.

Oyun için de kullanacağım tabii vize, final haftasında da bol bol yazı yazmak için diyebilirim. Kaç saat harcadığım konusu genelde değişken ama en az günlük 4 saati buluyor.

Ben kriterlerinizden birinin Red tarzı swtichinin olması yönündeyim. Mekanik klavye hissiyat olarak rahatlatır. Mebran klavyelere geçmeyin 350TL'ye çıkınca.

Mekanik olarak redragon klavyelere bakabilirsiniz.

Mekanik hiç önemli değilse aşağıdakileri öneririm.

Hocam benim de aklımda şu an da Logitech G213 modeli ilk sırada gibi, fiyatı da biraz daha uygun olduğu için. Fakat birkaç yerde pek memnun olunan bir klavye olmadığını okudum, siz kullandınız mı tecrübenizi veya fikrinizi de direk belirtirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı