300₺ kulaklık önerisi

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Max 300TL'ye kulaklık almayı düşünüyorum. YouTube kanalım için oyun videoları çekiyorum. Evet aslında belki çok profesyonel üst düzey bir kulaklık olmayacak ama bu fiyata en iyi ses kasan ve rahat olan kulaklıkustu kulaklık arıyorum.

Önerileriniz nedir?

Merhaba arkadaşlar, Max 300TL'ye kulaklık almayı düşünüyorum. YouTube kanalım için oyun videoları çekiyorum. Evet aslında belki çok profesyonel üst düzey bir kulaklık olmayacak ama bu fiyata en iyi ses kasan ve rahat olan kulaklıkustu kulaklık arıyorum.

Önerileriniz nedir?

Öneriniz nedir?
Üstte ki Sharkoon marka da dahil. Bu arada pek anlamıyorum özellikle neye dikkat etmeliyim vs gibi.
FPS oyunları oynadığım ve YouTube kanalıma da attığım için önemli yani.

Hazır indirimde iken HyperX gibi iyi bir markanın düşük bütçeli bu modeline bakmanı öneririm. Her ne kadar "kanka Cloud 2 al daha iyi buna para verilmez" diyen arkadaşlar pek beğenmiycek olsa da madem bütçen kısıtlı bunu öneririm yarı yolda bırakmaz. İstersen YouTube'dan da incelemelerine bakabilirsin.

Kulaklık:https://www.itopya.com/hyperx-cloud-stinger-core-for-pc-gaming-kulaklik/

Hazır indirimde iken HyperX gibi iyi bir markanın düşük bütçeli bu modeline bakmanı öneririm. Her ne kadar "kanka Cloud 2 al daha iyi buna para verilmez" diyen arkadaşlar pek beğenmiycek olsa da madem bütçen kısıtlı bunu öneririm yarı yolda bırakmaz. İstersen YouTube'dan da incelemelerine bakabilirsin.

Kulaklık:HyperX Cloud Stinger Core For PC Gaming Kulaklık | ITOPYA
Anakartım Gigabyte B450M-S2H
Ya aslında ses iyi çıksın yüksek yani dışardan ses almasın ve sesleri iyi kasmak istiyorum.

Geri
Yukarı