300 TL 240 GB SSD önerisi

Lenovo Ideapad 320-15IKB Bu cihazla uyumlu mudur donanımdan pek anlamıyorum SSD'yi bilgisayarcıya taktıracağım.
Boşta SATA portu varsa uyumludur yoksa da DVD-ROM'u SATA'ya çeviren aparatlar mevcut. SSD'yi kendinizin takmasını öneririm boşuna bir daha para vermeyin aşırı basit bir işlem.

Boşta SATA portu varsa uyumludur yoksa da DVD-ROM'u SATA'ya çeviren aparatlar mevcut. SSD'yi kendinizin takmasını öneririm boşuna bir daha para vermeyin aşırı basit bir işlem.
Hard Disk'i tamamen çıkaracağım ve SSD takacağım CD ROM'u sata ya çeviren bi aparatla da oraya hdd koyacağım.
İlgili video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hyperx Fury takacağım

Hard Disk'i tamamen çıkaracağım ve SSD takacağım CD ROM'u sata ya çeviren bi aparatla da oraya hdd koyacağım.
İlgili video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hyperx Fury takacağım
Aynen olur. Benim laptopum ile aynı kasa modeline sahipsiniz aşırı basit bir işlem zaten. Alt kapağı söktüğünüzde direk her şey gözüküyor. Eski Lenovo laptopumda klavyeyi falan sökmekle uğraşıyordum. :D

Geri
Yukarı