300 TL Altı Hafif Fare Önerisi

Viper mini küçüktür, elinize uymayabilir o zaman.

Cooler master CM110 ben kullanıyorum gayet hafif ve kullanışlı önerebilirim linki bırakıyorum. https://www.hepsiburada.com/cooler-master-cm110-rgb-mouse-pm-HB0000149BV3

Teşekkür ekledim aldım takibe araştıracağım.
100 Gram.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ekledim aldım takibe araştıracağım.

Teşekkür ederim.
Bu da var hocam 62 Gram.
Ama HyperX Surge daha iyi.

Bu da var hocam 62 Gram.
Ama HyperX Surge daha iyi.

Bu tam bütçeme uygun duruyor teşekkür ederim.

Eliniz büyük değilse kullandığım bu fareyi öneririm. Bütçenizi de aşmıyor. Sadece 62g ağırlığı var ve kaliteli.

Elinize uymayacağını düşünürseniz:

77gr ve kaliteli.

Benim elim ve parmaklarım çok uzun boyum 1.91 ve bloody t70 lk optik multi core metal ayak 4000cpi oyuncu mouse kullanıyorum normalde 300 tl fakat son zamanlarda (2 aydır) 144 tl'ye satılıyor. Özellikle aynı anda 5 makro atayabilmemiz harika bir özellik. Oyun için sekmeme makroları da en iyi bloody ve logitech'de yapılıyor. FPS oyunları oynuyorsan bloody marka bir mouse almanı tavsiye ederim. Razer veya başka bir marka alırsan sekmeme makrolarından mahrum kalacaksın. Bu mouseyi aldıktan sonra bloody'nin resmi sitesinden eğer sekmeme makroları falan kullanacaksan 30 dolardan 9.90 dolara düşmüş olan Bloody7-Ultra core3/4 activate code satın alman gerekiyor. korsan yollarla da yapılabiliyor paran yetmiyorsa ama almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı