300 TL altı mouse önerisi

Bütçe
300 tl

EgeKendirci

Centipat
Daha fazla  
4 senedir XL 750bh kullanıyorum ama bir süredir problem yaratmaya başladı. Genellikle oyun için kullanıyorum. Herkes Viper Mini'den bahsetmiş ama fazla mı küçük olur bilemedim.

Fare ve el boyutu bana göre çok önemli değil. Benim de misal fırıncı küreği gibi ellerim var, küçücük fareyi rahatça kullanıyorum. Eğer palm tutuyorsanız fareyi, bence problem olmayacaktır.
İsterseniz daha claw ve fingertip tutuşlara uygun DeathAdder v2 Mini'ye de bakabilirsiniz. Switchleri bir tık daha iyi ve daha tok hissettiriyor, başka ergonomi harici farkları yok.

DeathAdder essential hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiçbir yerde önerilmemiş, nedenini merak ettim.

Benim farem hocam o. Biraz büyük. Büyük olduğu için uzun kullanımlarda elimi yorabiliyor. Ben yaklaşık 8 aydır kullanmaktayım ve çok memnunum. Bugün fare önerisi isteyen konuda bir arkadaş 3 yıl sonra bozulduğundan bahsetti.

DeathAdder essential hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiçbir yerde önerilmemiş, nedenini merak ettim.
Çok eski çünkü. Aynı veya benzer fiyata, daha yeni ve daha performanslı fareler var. Ben de ayrıca pek önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı